Orientavimosi kalnų dviračiais čempionate – šiauliečių pergalės

Organizatorių nuotr.
Estafečių trasos nugalėtojai V40 grupėje – Šiaulių OK „Sakas“ sportininkai Vaidas Jurgaitis ir Mantas Pocevičius.
Savaitgalį Kulautuvos miške vyko Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas vidutinėje ir estafečių trasose. Puikiai čempionate pasirodė šiauliečiai.

Vidutinėje trasoje elito grupėje nepralenkiami buvo ir čempionų titulus iškovojo Ramunė Arlauskienė (Kauno IOSK „Būdakalnis“) bei šiaulietis Ignas Ambrazas (SK „S-Sportas“ ). Šiaulietis Vaidas Jurgaitis (OK „Sakas“) DV40 grupėje iškovojo vicečempiono titulą.

Estafečių trasoje moterų elito grupėje pirmąją vietą iškovojo Šiaulių SK „S-Sportas“ komanda (Vesta Aleliūnienė ir Gabrielė Andrašiūnienė), vyrų elito grupėje – Vilniaus OK „Perkūnas“ (Aidas Žigilėjus, Lukas Petrovas bei Jonas Maišelis). Antrąją vietą užėmė SK „S-Sportas“ (Petras Andrašiūnas, Jonas Vytautas Gvildys, Ignas Ambrazas).

V40 grupėje nugalėjo Šiaulių OK „Sakas“ (Vaidas Jurgaitis, Mantas Pocevičius). V50 grupėje antrąją vietą pelnė Šiaulių SK „S-Sportas (Dainius Kiela, Tomas Klicner).