Radviliškio eglė suspindo aukso ir sidabro spalvomis

Sigito MIKUČIO nuotr.
Radviliškio miesto aikštė ir pagrindinė rajono eglė sutvisko sidabro ir aukso spalvomis.
Penktadienio vakarą Radviliškio Aušros aikštėje įžiebta pagrindinė rajono eglė. Šventinis šurmulys prasidėjo nuo pat ryto. Kol 27 miesto ir rajono įmonės ir įstaigos buvo bebaigiančios puošti savo eglutę tradicinėje eglučių alėjoje, miesto aikštėje vyko mugės.

Vėlyvą popietę pradėjo važinėti kalėdomobilis, juo buvo galima nuvykti prie Radviliškio miesto kultūros centro, kur keleiviai turėjo galimybę dalyvauti šeimų fotosesijoje „Žibantys pasimatymai“, o mažieji radviliškiečiai susitiko su pasakų personažais.

Vakare eglutės įžiebimo šventė prasidėjo teatralizuotu koncertu „Didžiosios Kalėdų senelio paslaptys“, jame koncertavo radviliškietės solistės Austėja Valavičiūtė, Juta Butkevičiūtė, Kamilė Aksinavičiūtė, Toma Pauraitė, Miglė Jacynaitė. Po jaunųjų atlikėjų koncerto sidabro ir aukso spalvomis sužibo Radviliškio miesto aikštė ir pagrindinė rajono eglė. Šventė baigėsi grupės „69 danguje“ koncertu ir fejerverkais.

Gruodžio 10 ir 17 dienomis vyks šventiniai pasirodymai Aušros aikštėje ir į „Žiemos pasaką“ kvies Radviliškio miesto kultūros centro ir Radviliškio muzikos mokyklos teatro studijos interaktyvus-muzikinis spektaklis visai šeimai. Teatralizuotame koncerte dalyvaus Radviliškio miesto kultūros centro vaikų ir jaunimo kolektyvai, Radviliškio muzikos mokyklos auklėtiniai ir kiti jaunieji atlikėjai. Koncerte dalyvaus Kalėdų senelis ir jo draugai.

Gruodžio 10 ir 11 dienomis Radviliškio Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje vyks adventiniai chorinės muzikos vakarai-koncertai, o gruodžio 20 dieną Radviliškio miesto kultūros centre vyks kultūros centro meno mėgėjų kolektyvų žinomiausių pasaulinių hitų teatralizuotas koncertas.

Radviliškio miesto kultūros centre gruodžio 9, 16 ir 22 dienomis veiks kalėdinių dovanų ir dekoracijų kūrybinės dirbtuvės „Šilta Kalėdų dovana“. Mažieji radviliškiečiai turės progą susitikti su Kalėdų seneliu ir jo draugais: Nykštuku, Snaige ir kitais pasakų personažais.

Gruodžio 11, 16 ir 17 dienomis planuojamos šventinės mugės. Paskutinį metų vakarą numatyta diskoteka ir naujametiniai fejerverkai.

Papuoštu miestu, Kalėdinių eglučių alėja bus galima grožėtis iki pat Trijų karalių.