Prezidentūros eglę papuoš akmeniškių pagaminti paukščiukai

Organizatorių nuotr.
Akmenės rajono įstaigų ir organizacijų pagaminti paukščiukai.
Artėjant gražiausioms metų šventėms, pirmoji ponia Diana Nausėdienė kvietė savivaldybių įstaigas ir įvairias organizacijas įsitraukti į „Baltojo paukščio“ akciją.

Prie šios akcijos prisijungė ir Akmenės rajono savivaldybės įstaigos bei organizacijos, pagaminusios kalėdinius eglutės papuošimus – paukščiukus iš vilnos. Visi paukščiukai iškeliavo į Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliariją ir nutūps ant Prezidentūros eglės.

Į akciją įsijungė Akmenės rajono paramos šeimai centro Vaikų dienos centras, Akmenės rajono Ventos gimnazija (mokytoja Zita Staškienė), Akmenės rajono Ventos socialinės globos namai (užimtumo specialistė Zita Staškienė), Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija (mokytoja Dalia Sakalauskienė), Akmenės rajono Kruopių pagrindinės mokyklos mokiniai ir technologijų mokytojai, Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centras (mokytoja Ramutė Bužinskienė), Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos technologijų mokytoja Gražina Liaukšienė, Akmenės gimnazijos mokiniai ir technologijų mokytojai, Labdaros ir paramos fondas „Prieglobstis“.