Kuršėnuose nušvito ypatinga Kalėdų eglutė

Manto SKUDRICKIO nuotr.
Kuršėnų Kalėdų eglutė šiemet ypatinga – su šviečiančių girliandų skraiste, keičianti spalvas.
Ketvirtadienį Kuršėnų miestas pradėjo šventinę kelionę į šv. Kalėdas – išpuoštame mieste buvo įžiebta eglutė, miestas nušvito įvairiaspalvėmis girliandomis, atidarytas Kalėdų senelio namelis, po miestą pradėjo kursuoti Kalėdomobilis.

Kuršėnų miesto šventę pradėjo Kalėdų senelis ir smurfai, burtažodžiais įžiebę Kuršėnų Kalėdų eglutę. Ji šiemet ypatinga – su šviečiančių girliandų skraiste, keičianti spalvas.

Šventės metu buvo įteikti Šiaulių rajono jaunimo apdovanojimai ir Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro padėkos už savanorystę, pilietinę veiklą, mokslo pasiekimus.

Kuršėnų tiltą puošė šviečiantys Zodiako ženklai, jų autorė – Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos dailės mokytoja Žyginta Ivanavičienė. Bibliotekos vasaros skaitykloje buvo galima nusifotografuoti su baltu meškučiu.

Po miestą pradėjo važinėti šviečiantis, šventiškas Kalėdomobilis. Kultūros centro prieigose įsikūrė Kalėdų senelio namelis, o jame – gražiai pasipuošęs ir geraširdis Kalėdų senelis. Kultūros centro kiemelyje sukurtos kalėdinės dekoracijos iš rogučių, eglučių ir žaislų.

Šventė vainikavo atlikėjų Deivido Zvonkaus ir Stano koncertas bei fejerverkai.