V. Andrulis skundžia nušalinimą nuo pareigų

Redakcijos archyvo nuotr.
Nuo pareigų dėl įtariamo korupcinio nusikaltimo pusmečiui nušalintas Kelmės rajono meras Vaclovas Andrulis nori grįžti į postą.
Vakar rytą Šiaulių apylinkės teismas sulaukė korupcijos byloje įtariamuoju tapusio Kelmės rajono mero 57 metų Vaclovo Andrulio skundo. Įtariamasis pareiškė pretenziją dėl jo nušalinimo nuo mero pareigų pusei metų.

V. Andrulis pasinaudojo baudžiamojo proceso numatyta teise paskelbtą nutartį per septynias dienas apskųsti aukštesnės instancijos teismui. Skundas per Šiaulių apylinkės teismą bus perduotas nagrinėti Šiaulių apygardos teismui.

5 000 eurų paėmimu įtartas V. Andrulis nuo pareigų pusmečiui nušalintas gegužės 21 dieną.

Ikiteisminiame tyrime, kurį atlieka STT Šiaulių valdybos pareigūnai, V. Andrulis įtariamas reikalavęs 10 tūkstančių eurų kyšio už palankumą vykdant vieną Kelmės rajono savivaldybės viešųjų erdvių sutvarkymo projektą.

Kaip įtariama, gegužės 19 dieną priėmęs dalį reikalauto kyšio – 5 tūkstančius eurų – meras buvo sulaikytas.Kaltės, dėl ko yra įtariamas, nušalintasis meras nepripažįsta.

Komentarai

dėdė    Šeš, 2020-05-30 / 09:21
Kodėl ieško sliekų šiknoje šitas korumpuotas partinis šikpuodis? Senai jam laikas už grotų.
pareigys    Šeš, 2020-05-30 / 12:43
ale interesna,is kokiu pinigu anas atsiskaite tam Vilniaus advokatui-su tokiu limuzinu tarabanijimas tikrai nepigiai atsiejo ir tikrai ne is kudos mero algeles-tas ir arkliui aisku....
Uzuojauta    Šeš, 2020-05-30 / 13:26
Gerb Andriuli.uzuojauta jums kad jūsų bylą nagrinėja Šiaulių teismai. Jūs kur tik norit skuskite Šiaulių teismų sprendimus bet tikrai nieko nelaimėsite. Jūs tik laimėsite strasbure. Šiaulių teisėsauga visiškai nesupranta įstatymų jais visiškai nesivadovauja. O laimi tik tie kas duoda daugiausia pinigų Šiaulių visai teisėsaugai per jų tarpininkus. Nevienam iš mano pažystamų taip buvo. Šiaulių visoje teisėsaugoje vyksta klastotės, turto prievartavimas iš paprastų žmonių. Jie net sugeba taip padaryti kad priteisia baudas į valstybę sumokėti iš nuteistojo, o poto jie tą bauda sumoketa atsiima slapta niekam apie tai nežinant per pazystamus.
Ale tai koks skundikas...    Sek, 2020-05-31 / 14:02
Ale tai koks skundikas... Ir iš vis, kaip taip gali elgtis žmogus su aukštuoju ?

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.