Pasveikintos Akmenės rajono šimtukininkės

Akmenės rajono savivaldybės nuotr.
Akmenės rajono savivaldybėje pasveikintos valstybinių brandos egzaminų šimtukininkės, jų mokytojos.
Pirmadienį Akmenės rajono savivaldybėje vyko valstybiniuose brandos egzaminuose įvertintų 100 balų rajono abiturientų pagerbimo šventė. Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos abiturientės Rūtos Guginytės trys egzaminai įvertinti 100 balų (lietuvių kalbos, istorijos ir biologijos), Fausta Bauer 100 balų surinko anglų kalbos egzamine, Kamilė Statkutė – vokiečių kalbos egzamine.

Renginyje pasveikinti ir gimnazistes egzaminams rengę mokytojai: lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rima Vaičiulienė, istorijos mokytoja metodininkė Alina Vaitkevičienė, anglų kalbos mokytoja Judita Bernotaitė, vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Žaneta Petokaitienė, biologijos mokytoja metodininkė Sigita Dacytė.

Tradiciškai buvo pasveikintos ir šimtukininkių pradinių klasių mokytojos: buvusi Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja Zina Vaglienė (Rūtos Guginytės mokytoja) ir Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos pradinių klasių mokytojos metodininkės Marytė Paulauskienė (Faustos Bauer mokytoja) bei Loreta Dužinskienė (Kamilės Statkutės mokytoja).

Šimtukininkės pasirašė Savivaldybės Svečių knygoje. Joms ir jų mokytojoms įteikti mero padėkos raštai ir dovanų čekiai.

Susitikime buvo džiaugiamasi abiturienčių pasiekimais, ieškoma atsakymo, kur yra aukštų pasiekimų „sėkmės raktas“. Mokytojos atkreipė dėmesį, jog tapsmo nėra, o yra vyksmas: šios abiturientės neapsiribojo tik mokymusi, bet buvo miesto, regiono ar net respublikinių olimpiadų, konkursų dalyvės ir laimėtojos.

Šimtukininkės dėkojo mokytojams, kurie uždega mokinius. Mokytojai atkreipė dėmesį, jog prie mokinių sėkmės prisideda visi: pats besimokantis, jo tėvų palaikymo, pasitikėjimo ir kontrolės pusiausvyra, atsidavę mokytojai, vadovai, švietimo politikai ir ... fortūna.