Iškilmingame vakare padėkota už nuopelnus Akmenės kraštui

Akmenės rajono savivaldybės nuotr.
Už pagalbą beglobiams gyvūnams apdovanojimas skirtas Akmenės rajono gyvūnų mylėtojų draugijai. Akmenės rajono savivaldybės mero Vitalijaus Mitrofanovo padėkos raštai įteikti draugijos savanoriams Jūratei Šedienei ir Albertui Vorevičiui.
Naujosios Akmenės kultūros rūmuose įvyko vienas svarbiausių renginių Akmenės rajone – šeštą kartą organizuotas Padėkos vakaras.

Akmenės savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas ir Administracijos direktorė Aromeda Laucienė išskirtinėmis stiklo statulėlėmis, padėkos raštais apdovanojo penkių nominacijų laureatus.

Už savanorystę ir pagalbą ukrainiečiams apdovanota Irena Balkauskienė. Apdovanojimas skirtas už vietos užsieniečių visokeriopą palaikymą, padedant jiems sėkmingai integruotis Akmenės rajone, už visuomeniškumą ir draugystę su vietos gyventojais, už iniciatyvą ukrainietes moteris mokyti lietuvių kalbos, už besąlygišką atsidavimą ir pilietiškumą.

Už COVID-19 situacijos suvaldymą ir rajono vardo garsinimą padėkos statulėlė įteikta VšĮ Akmenės rajono greitosios medicinos pagalbos centro direktoriui Justinui Stašiui, nominacija skirta visam šios įstaigos kolektyvui.

Apdovanojimas skirtas už visuomeninę veiklą, už darbą neskaičiuojant nei laiko, nei jėgų visuomenės labui, už reikšmingą indėlį valdant COVID-19 plitimą, už rajono garsinimą ir profesinius pasiekimus 14-ose Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynėse Kaune.

Žaidynėse Akmenės rajonui atstovavo dvi komandos. Komandą, laimėjusią pirmąją vietą, sudarė paramedikas Paulius Naumovas, skubiosios medicinos pagalbos specialistė Gintarė Pralgauskienė ir įstaigos vadovas, skubiosios medicinos pagalbos paramedikas Justinas Stašys. Komandą, užėmusią trečiąją vietą, sudarė paramedikas Aretas Ajus Norkus, skubiosios medicinos pagalbos paramedikas Liutauras Balseris ir paramedikas Augustas Pralgauskas.

Už pagalbą beglobiams gyvūnams apdovanojimas skirtas Akmenės rajono gyvūnų mylėtojų draugijai, Savivaldybės mero padėkos raštai įteikti šios draugijos savanoriams Jūratei Šedienei ir Albertui Vorevičiui.

Apdovanojimas skirtas už neatlygintiną gerumą, rūpinantis sunkiai sergančiais gyvūnais, už svarų indėlį šviečiamąja veikla prisidėjus sprendžiant gyvūnų gerovės ir globos problemas, už tolerancijos didinimą ir geranoriškumą rūpintis tais, kurie savimi negali pasirūpinti.

Už pilietiškumą ir aktyvų įsitraukimą į policijos rėmėjų veiklą apdovanotas Giedrius Lalas. Apdovanojimas skirtas už darbus saugant viešąją tvarką ir visuomenę, užkertant kelią nusikalstamoms veikoms ir kitiems teisės pažeidimams, už visuomeninę veiklą, kuri policijos pareigūnams itin reikalinga ir vertinga, už drąsą ir pilietiškumą.

Už bendruomenės gerovės gynimą Padėkos statulėlė įteikta Kivylių bendruomenės pirmininkei Rasai Bliudžiuvienei, Savivaldybės mero padėkos raštai skirti aktyvioms bendruomenių pirmininkėms Vitalijai Žutautienei (Sablauskių bendruomenė), Rasitai Tomkevičienei (Šapnagių bendruomenė), Dainorai Skerienei (Kruopių bendruomenė).

Renginio dalyviams koncertavo aktoriai Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis su programa „Holivudo žvaigždės“.