Kairiuose reikia dar vienos darželio grupės

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.
Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras (kairėje) kartu su Kairių pagrindinės mokyklos direktoriumi Artūru Kulikausku ir darželio direktore Dalia Griciene aptarė, kur galėtų būti steigiama dar viena darželio grupė.
Šiaulių rajono Kairiuose auga papildomos vaikų darželio grupės poreikis. Kairių mokykloje veikia 10 valandų priešmokyklinė grupė, o darželyje „Spindulėlis“ – keturios ikimokyklinukų grupės. Kadangi yra didelis dar vienos ikimokyklinukų grupės poreikis, o darželyje laisvų patalpų nebėra, Šiaulių rajono savivaldybės apsilankę Kairiuose, vertino, kokiose patalpose dar viena darželinukų grupė galėtų veikti.
Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.
Kairiuose atnaujinami ir darželis, ir mokykla.

Kairių mokykloje yra dalis laisvų patalpų. Mokyklos patalpose yra įsikūręs ir Kairių vaikų dienos centras, kurį įsteigė VšĮ „Mūsų draugas“.

Kairių pagrindinės mokyklos direktorius Artūras Kulikauskas ir darželio direktorė Dalia Gricienė rajono merui Antanui Bezarui ir kitiems juos aplankiusiems vadovams pristatė, kad ir Kairių mokykla, ir darželis „Spindulėlis“ dalį savo patalpų remontuoja, atnaujina. Į darželį po karantino jau sugrįžo ir veikia dvi grupės vaikų. Nuo pirmadienio į darželį grįš dar viena grupė ugdytinių.