Kairiuose reikia dar vienos darželio grupės

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.
Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras (kairėje) kartu su Kairių pagrindinės mokyklos direktoriumi Artūru Kulikausku ir darželio direktore Dalia Griciene aptarė, kur galėtų būti steigiama dar viena darželio grupė.
Šiaulių rajono Kairiuose auga papildomos vaikų darželio grupės poreikis. Kairių mokykloje veikia 10 valandų priešmokyklinė grupė, o darželyje „Spindulėlis“ – keturios ikimokyklinukų grupės. Kadangi yra didelis dar vienos ikimokyklinukų grupės poreikis, o darželyje laisvų patalpų nebėra, Šiaulių rajono savivaldybės apsilankę Kairiuose, vertino, kokiose patalpose dar viena darželinukų grupė galėtų veikti.
Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.
Kairiuose atnaujinami ir darželis, ir mokykla.

Kairių mokykloje yra dalis laisvų patalpų. Mokyklos patalpose yra įsikūręs ir Kairių vaikų dienos centras, kurį įsteigė VšĮ „Mūsų draugas“.

Kairių pagrindinės mokyklos direktorius Artūras Kulikauskas ir darželio direktorė Dalia Gricienė rajono merui Antanui Bezarui ir kitiems juos aplankiusiems vadovams pristatė, kad ir Kairių mokykla, ir darželis „Spindulėlis“ dalį savo patalpų remontuoja, atnaujina. Į darželį po karantino jau sugrįžo ir veikia dvi grupės vaikų. Nuo pirmadienio į darželį grįš dar viena grupė ugdytinių.

Komentarai

Klausimėlis?    Sek, 2020-05-31 / 10:43
Kas dabar merą vežioja į darbą ir namus? Dabar kažkam yra l. gerai apmokamas papildomas darbas (meras dabar ramiai gali ir čierką pakelti, o reikalingas ne pliotkininkas šioperis). Įdomu ar begeba " Šiaulių kraštas" pasidomėti tokiais klausimais, kai akivaizdžiai matoma laikraštyje nupirkta savivaldybės reklama Šiaulių rajono žmonių biudžeto pinigais?
Algis    Pir, 2020-06-01 / 16:10
Nestumket ant Ontis... Ir ant žurnalistės :) pasitikrinkit patys kur abu dirba ir kokias pareigas užima. Straipsnio stilistika, kaip ir daugumos... Trenkia tokiu sovietu lietuvos kronikos dumblu....

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.