Kairiuose – naujas sporto aikštynas

Zigmo RIPINSKIO nuotr.
Kairiuose atidarytas naujas sporto aikštyno kompleksas.
Šiaulių rajone, Kairiuose, atidarytas universalus sporto kompleksas. 294 tūkstančių vertės naujai įrengtame sporto aikštyne atsirado krepšinio, tinklinio, teniso, futbolo aikštelės, taip pat žaidimų aikštelė jaunesniojo amžiaus vaikams.

Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras susirinkusiems į atidarymo šventę Kairių gyventojams palinkėjo, kad universali aikštelė visada būtų pilna sportuojančių, aktyviai laisvalaikį leidžiančių žmonių – tam ji ir statyta. Įteikdamas simbolines dovanėles – angeliukų skulptūrėles meras linkėjo, kad sportuojantys nepatirtų traumų ir leistų laisvalaikį saugiai.

Į atidarymą susirinkę kairiškiai akcentavo, kad gyventojų pageidavimai buvo išgirsti – šis kompleksas pastatytas geroje, patogioje ir labai vaizdingoje miestelio vietoje tarp ežero ir mokyklos – kur daug sportuojančio jaunimo.

Universalus sporto kompleksas – projekto „Kairių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“ dalis. Šis projektas, kuris rudenį bus baigtas įgyvendinti, apima miestelio centrinių aikščių, pėsčiųjų tako, Plento, Kaštonų, Ežero gatvių atnaujinimą bei kitų viešųjų erdvių atnaujinimą. Viso projekto vertė 870 tūkstančių eurų.