VRM praneša: baigtas gesinti gaisras Alytuje

KAM nuotr.
Alytuje, UAB „Ekologistika“, trečiadienio naktį kilo gaisras, kurio plotas siekė apie 3 tūkstančius kvadratinių metrų.
Antradienį ugniagesiai pranešė baigę gesinti gaisrą Alytuje, didžiausioje padangų perdirbimo įmonėje "Ekologistika". Dabar turėtų būti pradėtas gaisro padarinių likvidavimas – išvežamos atliekos, tvarkoma teritorija.

"Gaisro židinys buvo lokalizuotas penktadienį, šiandien galime pasakyti, kad gaisro gesinimas yra baigtas, o darbai, kurie vykdomi dabar, – tai gaisravietės tvarkymas. Ugniagesiai perpila ir aušina liekanas", – teigia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas.

Nuo antradienio turi būti išvežamos atliekos iš gaisravietės.
"Kalbėjome su Ekonomikos ir inovacijų bei Aplinkos ministerijų vadovais, paprašėme pagalbos dėl atliekų išvežimo. Šiandien į gaisro vietą nuvyko valstybinės įmonės "Toksika" atstovai, kurie įvertins situaciją", – sako vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Šiuo metu tariamasi dėl vietos, kur geriausia būtų išvežti atliekas.

Alytuje, UAB "Ekologistika", trečiadienio naktį kilo gaisras, kurio plotas siekia apie 3 tūkst. kvadratinių metrų. Penktadienį gaisras padangų perdirbimo gamykloje buvo lokalizuotas. Sutelktos pajėgos iš Vilniaus ir Kauno priešgaisrinių gelbėjimo valdybų savivaldybių.