Vogtas numeris neužglaistė kuro vagystės

Policijos nuotr.
Nuo kito automobilio nuimtas valstybinis numeris neapsaugojo akmeniškio nuo atsakomybės už kuro vagystę.
Vogtu valstybiniu numeriu paženklinto automobilio vairuotojas, degalinėje į kuro baką įsipylęs daugiau nei 67 litrus kuro, paspruko nesusimokėjęs. Tačiau plano sėkme jis džiaugėsi vos dvi dienas.

Gegužės 10 dieną, po 17 valandos, Akmenės rajone, Pašakarnių kaime, iš degalinės operatorės buvo gautas pranešimas, kad automobilio „VW Passat“ vairuotojas įsipylė kuro už 61 eurą, sėdo į automobilį ir iš kolonėlės pasišalino.

Kitądien, apie 8 valandą ryto, policija gavo pranešimą, kad nuo apie metus neeksploatuojamo ir utilizacijai ruošiamo automobilio „Peugeot 806“ dingo valstybiniai numeriai. Mašinos savininkas sakė juos ant savo automobilio paskutinįkart matęs gegužės 8 dieną.

Akmenės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai gegužės 12 dieną, maždaug pusvalandis po 17 valandos, Akmenės rajone, Alkiškių kaime, sustabdė automobilį „VW Passat“, kurį vairavo teisės vairuoti neturintis 29-erių vyras. Kartu automobilyje važiavo ir 47 metų vyras.

Policininkams kilo įtarimas, kad būtent šis automobilis galėjo įvykdyti kuro vagystę degalinėje. Pokalbio metu keleivis prisipažino, kad gegužės 9 dieną pavogė automobilio „Peugeot 806“ valstybinio numerio ženklus, užsidėjo juos ant savo pasato ir nuvažiavo į degalinę įsipilti pilno bako kuro, kadangi tuo metu neturėjo už ką jo nusipirkti.

Asmuo grąžino pavogtus automobilio valstybinius numerius, kurios jau buvo sugadinęs ir paslėpęs.