Vietiniai kraupina Naujosios Akmenės gyventojus

Redakcijos archyvo nuotr.
Akmeniškiui dėl įtariamai įvykdytų nusikalstamų veikų teks vaikščioti su apykoje.
Pastaruosius du mėnesius Naujojoje Akmenėje įvykdyta daugiau nusikalstamų veikų nei įprasta – vienas po kito įvykdyti plėšimai, įsibraunant į namus, bei panaudotas smurtas, privertė gyventojus jaustis nesaugiai. Policijos pareigūnų operatyvių veiksmų dėka vienas po kito įkliuvo trys asmenys.

Įtariamieji – vyras ir moteris

Praėjusių metų gruodžio 22 dieną policijos pareigūnai gavo panešimą, jog Naujojoje Akmenėje, Respublikos gatvėje, 35 metų moteris ir 28-erių vyras, būdami svečiuose, smurtavo prieš ten buvusius du neblaivius vyrus.

Šių metų sausio mėnesį ta pati moteris, atėjusi pas pažįstamą vyrą, paskambino į buto duris. Šeimininkui jas atidarius, abu įtariamieji puolė į vidų ir, naudodami smurtą, reikalavo pinigų, norėjo atimti kompiuterį. Negavę reikalaujamų daiktų, įsibrovėliai pasisavino maisto produktus ir spruko.

Po kelių dienų, sausio 7-osios vakarą, pora atėjo pas 18-metį į namus, esančius Respublikos gatvėje, smurtavo prieš jį ir jo draugę. Nukentėjusysis po medikų apžiūros gydėsi ambulatoriškai.

Policijos žiniomis, iš viso nuo šių asmenų nukentėjo keturi Naujosios Akmenės gyventojai.

Įtariamieji sulaikyti, jiems paskirtos kardomosios priemonės, vyras suimtas dviem mėnesiams, moteris – mėnesiui. Šių asmenų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo ir plėšimo.

Kliuvo ne vienam

O štai dėl 40-mečio Naujosios Akmenės gyventojo veiksmų policija gavo net penkis pranešimus.

Sausio 22-osios rytą Respublikos gatvėje, atėjęs pas pažįstamą, įtariamasis bandė padegti jo buto duris, laužėsi į vidų. Tą kartą chuliganui nustatytas 1,36 promilės girtumas.

Tos pačios dienos popietę Naujosios Akmenės V. Kudirkos gatvėje, atėjęs pas savo seserį, vyras triukšmavo, buvo agresyvus, vartė daiktus. Iki atvykstant policijos pareigūnams įtariamasis pasišalino. Tuojau po to nuo jo nukentėjo dar ir 58 metų vyras.

Po 14 valandos iš namo Respublikos gatvėje buvo gauti dar trys pranešimai. Šįkart buvo girdimas triukšmas, mėtomi daiktai bei naudojamas smurtas. Kaip vėliau paaiškėjo, tas pats vyras smurtavo prieš 65 metų neblaivų pažįstamą, kuriam net prireikė medikų. Bute buvo rasta daug sudaužytų daiktų, viskas atrodė kaip po „žemės drebėjimo“. Tąkart įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Dėl visų šių įvykių įtariamajam paskirtos kardomosios priemonės – uždėta elektroninė apykojė. Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimai dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.