Šiauliuose apiplėštas lombardas

Asociatyvi nuotr.
Veidus po kaukėmis slėpę įtariamieji grobiu džiaugėsi vos pusvalandį, netrukus buvo sučiupti ir patupdyti į areštinę.
Šiauliuose pirmadienio vakarą įvykdytas plėšimas iš lombardo. Įtariamieji sulaikyti pradėjus maždaug pusvalandžiui po nusikaltimo. Pas vieną iš sulaikytųjų rasta kvaišalų.

Du kaukėti vyriškiai į Šiauliuose, Tilžės gatvėje esantį lombardą užėjo apie pusę devynių vakaro. Vienas darbuotojai pagrasino daiktu, panašiu į ginklą, ir iš kasos aparato pagrobė apie 4 800 eurų, įvairių aukso dirbinių, mobilaus ryšio telefonų.

Plėšikams išsinešdinus, apie įvykį skubiai informuota policija.

Likus maždaug dešimčiai minučių iki 21 valandos, policijos pareigūnai Šiauliuose, Vytauto gatvės namo kieme, sustabdė automobilį „VW Passat“, kurį vairavo 23 metų vaikinas, o šalia jo sėdėjo 19-metis keleivis.

Automobilyje apžiūros metu rastas revolveris ir iš lombardo pagrobti daiktai. Ar tai visi daiktai, kurie buvo pagrobti, kol kas nėra aišku, tai turės patikslinti plėšikų taikiniu tapusio lombardo darbuotojai.

Atliekant sulaikyto minėto 19-mečio keleivio asmens apžiūrą, striukės kišenėse rastas polietileninis maišelis su marihuana, maišelis su baltos spalvos sintetinės kilmės biria, įtariama, narkotine medžiaga – kokainu. Dar rasti du maišeliai su mėlynos spalvos tabletėmis, kurios, įtariama, taip pat yra kvaišalai.

Taigi pradėtas ikiteisminis tyrimas ne tik dėl plėšimo, bet ir dėl disponavimo narkotikais be tikslo platinti. Abu įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę.