Pardavėja tik FNTT tikrinimo metu sužinojo, kad dirba nelegaliai

Redakcijos archyvo nuotr.
Itališkais audiniais ir siūlais prekiaujančios parduotuvės vadovui gresia ne viena administracinė bauda, kuomet tikslinį patikrinimą atliko Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Šiaulių ir Panevėžio apygardos valdybos tyrėjai.

Parduotuvėje Šiauliuose buvo nustatyta dirbanti nelegali darbuotoja. Patikrinimo metu buvo nustatyta, kad vasario – spalio mėnesių laikotarpiu bendrovės vadovas "Sodrai" pateikė duomenis, kad vienintelę dirbančią pardavėją yra atleidęs iš darbo. Nuo vasario mėnesio bendrovės vadovas už šią darbuotoją nemokėjo jokių socialinio draudimo įmokų.

Aplinkybės, kad pardavėja dirba nelegaliai, nustebino ir pačią moterį. Apie atleidimą iš darbo pardavėja nieko nežinojo, ir parduotuvės vadovas apie tai nebuvo informavęs. Visą šį laikotarpį moteris dirbo parduotuvėje ir prekiavo iš Italijos atgabentais audiniais ir siūlais.

Kaip skelbiama pranešime, tikrinimo metu buvo nustatytas ir dar vienas pažeidimas – parduotuvės kasoje neatitiko laikomų pinigų suma. Ji buvo didesnė, nei tą dieną parduota prekių.
Dėl administracinių nusižengimų – nelegalaus darbo, kasos operacijų atlikimo vietoje laikomų pinigų kiekio neatitikimo bei Užimtumo įstatymo pažeidimų audiniais ir siūlais prekiaujančios parduotuvės vadovui gresia ne vieną tūkstantį eurų siekiančios baudos.
 

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.