Pagerbtas du vaikus išgelbėjęs šiaulietis

Šiaulių PGV nuotr.
Mindaugui Sivakovui (antras iš dešinės) už pagalbą artimui padėką ir atminimo dovaną įteikė Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vadovai.
Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vadovai padėkos dovaną įteikė šiauliečiui Mindaugui Sivakovui, kuris šių metų gruodžio 10 dieną iš degančio buto išgelbėjo du mažamečius vaikus.

„Žmonės, kaip Mindaugas Sivakovas, yra verti ne tik apdovanojimo už savo poelgius, bet ir visų mūsų pagarbos“, – sakė valdybos viršininkas Kęstutis Bautronis.

M. Sivakovas pasakojo, kad gruodžio 10 dieną šventė savo gimimo dieną. Po vidurnakčio sugrįžęs namo į Krymo gatvėje esantį daugiabutį, pastebėjo, kad pirmoje laiptinėje, pirmame aukšte, dega butas.

Įėjęs į laiptinę ir priėjęs prie degančio buto durų, išgirdo vaikų balsus. Jie šaukė per duris, kad neturi raktų, negali atrakinti durų ir išeiti. Mindaugas nubėgęs į savo automobilį, kuris stovėjo namo aikštelėje, iš jo paėmė laužtuvą. Panaudojęs laužtuvą jis atidarė degančio buto medines duris ir išgelbėjo du viduje buvusius mažamečius.