Šiauliuose varžosi stipriausi šalies ugniagesiai gelbėtojai

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Ugniagesiai gelbėtojai varžosi individualiose ir komandinėse rungtyse.
Vakar Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-iojoje komandoje prasidėjo dvi dienas vykstančios Lietuvos stipriausio ugniagesio varžybos. Jose dalyvauja ne tik valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai ir darbuotojai, bet ir kitų priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų darbuotojai bei savanoriai ugniagesiai.

Varžybose bus siekiama nustatyti stipriausią Lietuvos priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų pareigūną, populiarinti ugniagesio gelbėtojo profesiją, skatinti sveiką gyvenseną ir pareigūnų bendravimą, visuomenės susidomėjimą ugniagesių gelbėtojų sportu.

Vakar vyko individualioji rungtis ir komandinės estafetės rungties atranka. Šiandien organizuojama dvejetų rungtis ir komandinės estafetės rungties finalai.

Varžybų laimėtojai – stipriausi šalies ugniagesiai – atstovaus Lietuvai tarptautinėse varžybose.

Varžybų tikslas – gerinti priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų pareigūnų, karjeros valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, savanorių ugniagesių, dalyvaujančių gesinant gaisrus, profesinius, praktinius įgūdžius, fizinį pasirengimą ir stiprinti bendradarbiavimą.