Pakruojo ugniagesiai šventė Šv. Florijono dieną

Pakruojo rajono savivaldybės nuotr.
Pakruojo ugniagesių draugijos stoginės kiemelyje pasveikinti ugniagesiai gelbėtojai.
Minint Šv. Florijono dieną, esami ir buvę Pakruojo ugniagesiai pakviesti į šventę Pakruojo ugniagesių draugijos stoginės kiemelyje.

Pakruojo rajono mero Sauliaus Margio padėkomis už nepriekaištingą pareigų atlikimą apdovanoti vyr. ugniagesys gelbėtojas vidaus tarnybos puskarininkis Marijus Krivickas, ugniagesys gelbėtojas vidaus tarnybos jaunesnysis puskarininkis Remigijus Usonis, Žeimelio ugniagesių komandos ugniagesys Gediminas Smelevičius ir Linkuvos ugniagesių komandos ugniagesys Vaidotas Narvydas.

Žeimelio ugniagesių komandos ugniagesiui Laimiui Puodžiui įteiktas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus gyventojų saugai“. L. Puodžius ugniagesiu dirba nuo 1998-ųjų, visada buvo tikru pavyzdžiu ne tik kolegoms, bet ir visuomenei.

Šventės metu padėkas ugniagesiams taip pat įteikė Seimo narys Liudas Jonaitis, Priešgaisrinės tarnybos viršininkas Alfredas Martūzas.

Ovacijos lydėjo „dovanos perdavimą“ – meras Lygumų ugniagesių komandai įteikė naujo gaisrinio automobilio raktelius, o mašiną pašventino Pakruojo dekanas Remigijus Čekavičius.

Ugniagesių gretos pildosi ir jaunėja – šventės metu susirinkusieji išvydo trijų neseniai dirbti pradėjusių ugniagesių „krikštą“ ir pasižadėjimą dirbti iš visos širdies gyventojų labui.

Renginyje koncertavo Pakruojo kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras (vad. V. Lukošiūnas), moterų vokalinis ansamblis (vad. L. Dudnikienė), A. Janeliūnienė.

Susijusios naujienos