„Lydeka 2021“ Šiauliuose: pagauti ne tik prasižengę žvejai

AAA nuotr.
Už neteisėtą pasivažinėjimą keturračiais motociklais ant telkinio ledo gresia atsakomybė.
Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami akciją „Lydeka 2021“, Šiaulių rajone nustatė ne tik žvejybos pažeidimų. Kartu buvo išaiškintas atliekų deginimo atvejis ir neteisėtas pavažinėjimas ant įšalusio vandens telkinio keturračiais.

Per akciją Šiaulių aplinkosaugininkai patikrino 67 žvejus prie Rėkyvos ežero ir 3 žvejus prie Bubių tvenkinio. Nustatyti du Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių pažeidimai, surašyti administracinio nusižengimo protokolai už žvejybą be leidimo ir be smaigų.

Aplinkosaugininkai per reidą gavo ir pranešimą dėl atliekų deginimo Šiauliuose. Nuvykus į nurodytą vietą, aptiktas asmuo, neteisėtai deginęs atliekas. Už tai pažeidėjui surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir gresia bauda nuo 30 iki 60 eurų.

Tęsdami reidą Šiaulių aplinkosaugos pareigūnai nustatė keturis asmenis, važinėjusius motorinėmis transporto priemonėmis ant užšalusio vandens tvenkinio. Visiems pažeidėjams už neteisėtą važiavimą ant vandens telkinio ledu motorinėmis transporto priemonėmis teks sumokėti po baudą nuo 100 iki 300 eurų.