„Žalgiriui“ įkąsti nepavyko

bcsiauliai.lt nuotr.
„Šiauliams“ nepavyko pateikti sensacijos „Betsafe-LKL“ čempionate prieš Kauno „Žalgirį“.
Puikią formą pastaruoju metu demonstruojantiems „Šiauliams“ nepavyko pateikti sensacijos „Betsafe-LKL“ čempionate. Šiauliečiai namuose nusileido Kauno „Žalgirui“ rezultatu 86:105 (26:25, 19:29, 18:28, 23:23).

Šeimininkai rungtynes pradėjo labai aktyviai. Per pirmąsias 10 minučių Antano Sireikos auklėtiniai į „Žalgirio“ krepšį įmetė 6 tolimus metimus ir po pirmojo kėlinio turėjo minimalią persvarą (26:25).

Antrajame ketvirtyje kauniečiai įjungė savo puolimo mašiną. Žalgiriečiai realizavo penkis iš šešių mestus tolimus metimus ir susikūrė pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos. Į pertrauką M. Schillerio auklėtiniai išėjo turėdami 9 taškų pranašumą (54:45).

Solidesnį pranašumą svečiai krautis pradėjo trečio kėlinio pradžioje, o „Šiauliams“ tai buvo nerezultatyviausias kėlinys rungtynėse. Šeimininkai jį pralaimėjo 18:28.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui rungtynių nugalėtojo klausimas jau buvo išspręstas. Nors šeimininkai dar bandė priartėti prie „Žalgirio“ krepšininkų, tačiau kauniečiai jau buvo pabėgę per toli.

„Žalgiris“ atrėmė visus „Šiaulių“ bandymus sugrįžti ir rungtynes laimėjo 105:86.

Puikiai šiose rungtynėse žaidė buvęs „Šiaulių“ komandos žaidėjas Karolis Lukošiūnas. Į savo buvusios komandos krepšį žaidėjas iš viso įmetė 17 taškų, atliko rezultatyvų perdavimą, peremė 2 kamuolius ir rungtynes baigė sąskaitoje turėdamas 16 naudingumo balų.

„Šiauliams“ Arminas Urbutis pelnė 19 taškų (7 atk. kam., 24 n. b.), Eimantas Stankevičius – 16, Andy Van Vlietas – 12 (12 atk. kam.).