Šiaulių rankininkai iš Utenos parsivežė pergalę

rankiniolyga.lt nuotr.
Šiaulių „SC Dubysos“ rankininkai (tamsi apranga) Utenoje iškovojo pergalę prieš turnyrinės lentelės kaimynus.
Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko ketverios rungtynės. Kovas pradėjo HC „Vilnius“, svečiuose įveikęs Panevėžio „Grifą“ rezultatu 39:25 (21:11), Dzūkijos sostinėje po įtemptos kovos pergalę prieš Alytaus „Varsą-Stronglasą“ pavyko išplėšti VHC „Šviesos“ rankininkams – 30:27 (14:15). Šiaulių „SC Dubysa“ svečiuose įveikė HC „Utenos“ rankininkus rezultatu 47:29 (20:12). O Kaune „Granitas-Karys“ atėmė pergalę iš Klaipėdos „Dragūno“ – 33:30 (14:17).

Nors turnyro lentelėje „Dubysa“ ir „Utena“ – kaimynės, tačiau šiauliečiai užtikrintai pradėjo žaidimą ir greitai susikrovė saugią persvarą (9:3) ir ją išlaikė viso pimojo kėlinio metu (16:8, 18:11). Pirmasis kėlinys baigėsi pirmaujant šiauliečiams 20:12.

Antrajame kėlinyje šiauliečiai tęsė savo žaidimą ir didino atotrūkį tarp komandų (26:15, 33:19, 43:25). Rungtynės baigėsi Šiaulių rankinkų pergale rezultatu 47:29.

„Nepasisekė visiškai niekas. Labai tikėjomės laimėti ir gal šis per didelis užsidegimas mums pakenkė. Labai prasta gynyba, daugiau nei 40 įvarčių praleisti rankinyje yra tikrai daug. Prieš tokią komandą galėjome tikrai geriau sužaisti“, – po rungtynių sakė HC „Utena“ žaidėjas Ernestas Nikitinas.

„Rungtynės buvo greitos, buvo daug įvarčių. Sugebėjome ir apsiginti, ir užpulti“, – trumpa rungtynių apžvalga pasidalijo Šiaulių „SC Dubysa“ žaidėjas Ugnius Ivanovas.

HC „Utenai“ Mantas Zabulis pelnė 9 įvarčius, Ernestas Nikitinas – 7, Kasparas Ubeika – 5, Karolis Ubeika – 4, Paulius Simonavičius ir Justas Daujotis – po 2.

Šiaulių „SC Dubysai“ Ugnius Ivanovas pelnė 16, Povilas Šalna – 6, Gedvinas Jocas – 5, Aivaras Budrys, Justas Mielenis ir Paulius Liekys – po 4, Donatas Stripeika – 3, Timonas Bložė ir Džiugas Saliamoris – po 2, Audrius Vaitiekūnas – 1 įvartį.