Lietuvos rankinio lygoje sužaistas paskutinis reguliariojo sezono turas

handball.lt nuotr.
Trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmė ir paskutinį kelialapį į atkrintamąsias iškovojo Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“, namuose 38:31 nugalėję ketvirtoje vietoje likusią „Šiaulių“ komandą (geltona apranga).
Lietuvos rankinio lygoje (LRL) šeštadienį sužaistas paskutinis 14 turas. Po jo paaiškėjo galutinė komandų rikiuotė ir ketvirtfinalių poros tiek LRL pirmenybėse, tiek ir I lygoje.

LRL reguliariojo sezono nugalėtojais tapo Kauno „Ąžuolo“ rankininkai. Paskutiniame ture kauniečiai pasiekė rekordinę pergalę – namuose net 53:20 (28:9) sutriuškino Klaipėdos „Dragūną-Viesulą“. Antrojoje vietoje likęs Vilniaus „Amber“ išvykoje 39:27 (18:13) įveikė Šalčininkų rajono „Sokol“ komandą.

Trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmė ir paskutinį kelialapį į atkrintamąsias iškovojo Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“. Jau nieko nelėmusiose paskutinio turo rungtynėse panevėžiečiai namuose 38:31 (18:15) nugalėjo ketvirtoje vietoje likusią „Šiaulių“ komandą. Evaldas Vėta nugalėtojams pelnė 9, Danielius Kairys – 8 įvarčius. Saulės miesto ekipai po 9 įvarčius surinko Mindaugas Nakvosas ir Džiugas Saliamoris.

LRL reguliariajame sezone tris pirmąsias vietas užėmusios komandos atkrintamosiose varžybose prisijungs prie Baltijos rankinio lygoje (BHL) rungtyniaujančių penkių Lietuvos klubų.

LRL ketvirtfinalyje reguliariojo sezono nugalėtojas Kauno „Granitas-Karys“ susitiks su Panevėžio „Grifu“. Lietuvos čempionės titulą ginanti Vilniaus „Šviesa“ žais su Vilniaus „Amber“. Alytaus „Varsa“ rungtyniaus su „Ąžuolu“, o kitame ketvirtfinalyje susitiks du BHL rungtyniaujantys klubai – Klaipėdos „Dragūnas“ ir HC „Vilnius“. Ketvirtfinaliuose kovojama iki dviejų pergalių.

Pirmosios ketvirtfinalio rungtynės vyks balandžio 30 dieną, atsakomosios – gegužės 4 dieną. Jeigu reikės lemiamų trečiųjų ketvirtfinalio rungtynių, jos numatytos gegužės 7 dieną. Tuo pačiu paaiškėjo ir I lygos ketvirtfinalių poros. Čia susitiks į atkrintamąsias varžybas nepatekę penki LRL klubai ir stipriausios trys I lygos komandos. „Šiauliai“ susitiks su Lietuvos jaunių rinktine, „Sokol“ rungtyniaus su Vilniaus „Amber-Tauras“, „Viesulas-Dragūnas“ stos į kovą su Varėnos „Ūla“, o „Molėtai“ žais su „Utena“.

Ketvirtfinaliai, kuriuose komandos susitiks dukart – namuose ir išvykoje, prasidės balandžio 1 dieną. Finalinis ketvertas vyks balandžio 23-24 dieną.