„Dragūnas“ - pusfinalyje

VE nuotr.
Klaipėdos „Dragūnas“ Lietuvos rankinio lygos (LRL) ketvirtfinalyje dukart nugalėjo HC „Vilnius“ (Klaipėdoje rezultatu 30:20, Vilniuje - 35:26) ir prasibrovė į pusfinalį. Čia klaipėdiečių jau laukia labai rimtas varžovas - 17 kartų Lietuvos čempionas Kauno „Granitas“.

Tiesa, „Granito“ rankininkai Lietuvoje dominavo daugiau nei prieš dešimtmetį, o pastarąjį dešimtmetį mūsų šalyje rankinio madas diktuoja būtent klaipėdiečiai.

Dragūniečių pastarojo dešimtmečio sąskaitoje - net devyni Lietuvos čempionų titulai, skintos skambios pergalės ir tarptautiniuose turnyruose - Baltijos rankinio lygoje (BHL) ir Europos rankinio taurės varžybose.

Tiesa, šį rankinio sezoną „Dragūno“ ir „Granito“ keliai susikirto ne tik LRL, BHL čempionatų rungtynėse, bet ir Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės varžybų finale. Čia dragūniečiai iškovojo LRF trofėjų, „Granitą“ „Švyturio“ arenoje įveikę rezultatu 32:25.

„Granitas“ - puikiai pažįstamas, tituluotas ir galingas varžovas. Mūsų komanda šį sezoną - gana jauna, galbūt kiti varžovai mus jau ir nurašė, betgi jau iškovojome LRF taurę, prasibrovėme į Baltijos rankinio lygos finalinį ketvertą, bandysime judėti į priekį ir Lietuvos rankinio lygos čempionate. Kovosime, kiek pajėgsime„, - “Vakarų ekspresui„ sakė “Dragūno" komandos vyr. treneris Gintaras Cibulskis.

„Dragūno“ ir „Granito“ pirmoji LRL pusfinalio akistata vyks gegužės 11 dieną (trečiadienį) 19 val. Kaune, antrosios serijos rungtynės - gegužės 14 dieną (šeštadienį) 14 val. Klaipėdoje. Pusfinalio serijoje yra kovojama iki dviejų pergalių. Jei reikės trečiųjų rungtynių, jos vyktų gegužės 18 dieną (trečiadienį) 19 val. Kaune.

Paulius Matulevičius