Šiauliečiai antrąjį lygos ratą pradėjo pergale

RK „Šiaulių“ nuotr.
Pergale džiaugėsi bei revanšą už pralaimėjimą pirmajame rate prieš HC „Molėtus“ pasiekė Šiaulių rankininkai.
Šiauliuose vykusiose Lietuvos rankinio lygos 8-ojo turo rungtynėse tarp vietos RK „Šiaulių“ ir HC „Molėtų“ komandų. Pergale džiaugėsi bei revanšą už pralaimėjimą pirmajame rate pasiekė Šiaulių rankininkai.

Pirmąjį ratą komandos užbaigė beveik vienodai: abi komandos turėjo po dvi pergales bei penkis pralaimėjimus, jos taip pat turnyrinėje lentelėje stovėjo šalia viena kitos – šiauliečiai buvo šešti, o varžovai iš Molėtų – penktoje vietoje. Tačiau komandos pirmąjį ratą uždarė skirtingai: RK „Šiauliai“ praėjusią savaitę vieno taško skirtumu nusileido Panevėžio „SC-RSSG-Grifui“, o molėtiškiai svečiuose įveikė HC „Uteną“.

Rungtynės prasidėjo apylygiai – nė viena komanda neįstengė susikrauti didesnio pranašumo. 27-ąją minutę šiauliečių kapitono Aivaro Budrio pelnytas 7 metrų įvartis suteikė 6 įvarčių persvarą aikštelės šeimininkams, tačiau svečiai prieš pertrauką sugebėjo pelnyti penkis įvarčius bei komandos į rūbinę patraukė šiauliečiams turint minimalią persvarą.

Antrasis kėlinys jau priklausė aikštelės šeimininkams. Rokas Zdanavičius pelnė tris įvarčius iš eilės, ir molėtiškiams pasivyti šiauliečius darėsi vis sunkiau. 55-ąją minutę Tomo Baliutavičiaus įvartis padidino skirtumą tarp komandų iki devynių įvarčių. Ir nors molėtiškiams dar pavyko pelnyti porą įvarčių, tai įtakos jau nebeturėjo – rungtynes rezultatu 35-28 laimėjo ir už pralaimėjimą Molėtuose pirmajame rate revanšą pasiekė RK „Šiauliai“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Tomas Baliutavičius, pelnęs 10 įvarčių. Po traumos grįžęs Rokas Lesčinskas pridėjo 7, Rokas Zdanavičius – 6, Arūnas Tribė – 5, Gedinas Jocas ir Mindaugas Nakvosas – po 3 bei Aivaras Budrys – 1 įvartį.

HC „Molėtų“ komandoje labiausiai išsiskyrė Mindaugas Agurkis, pelnęs 8 įvarčius, po 5 įvarčius pridėjo Kajus Miltenis ir Julius Narkevičius, 3 įvarčius pelnė Deividas Matulis, po 2 pelnė Augustinas Diktoras ir Žygimantas Girskas, o po 1 – Matas Maželis, Donatas Broga bei Mindaugas Stravinskas.

Kitas rungtynes RK „Šiauliai“ žais jau kitais metais, sausio 22 d., kuomet juos priims Šalčininkų r. HC „Sokol“, o pamatyti Šiaulių rankininkus gyvai krepšinio akademijos „Saulė“ salėje ar rungtynių transliaciją „Youtube“ platformoje paieškoje įvedę „LRL Šiauliai“ galėsite sausio 29 d., kai šiauliečiai susitiks su Klaipėdos „Dragūnu-Viesulu“.