„Šiauliai-Vilmers“ liko ketvirtos

E. Kinaičio nuotr.
„Šiauliams-Vilmers“ (juoda apranga) nepavyko sustabdyti bronzos medalius siekiančių apginti Kauno „Aisčių-LSMU“.

Lietuvos krepšinio Moterų lygos A divizione pasibaigė kovos dėl bronzos medalių. Jais pasipuorė Kauno „Aistės-LSMU“. Mažajame finale kaunietės serijoje iki trijų pergalių 3-0 nugalėjo „Šiaulių-Vilmers“ komandą.

Trečiadienį paskutinėse serijos rungtynėse Kaune Lauryno Dulinsko auklėtinės 87:66 (26:13, 10:20, 23:13, 28:20) nugalėjo „Šiaulius-Vilmers“. „Aistės-LSMU“ trečią vietą užėmė antrus metus paeiliui. Taip pat šį sezoną kaunietės iškovojo „Neodenta Karalienės taurės“ sidabrą.

Šiaulietės šiame mače liko be legionierių – nežaidė amerikietės Donica Cosby, Ahiyona Vason bei latvė Katrina Trankale.

Kauno komandai Martyna Petrėnaitė per 30 minučių pelnė 25 taškus (10/11 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 37 naudingumo balus.

Šiaulių ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Brigita Rimkevičiūtė, kurios sąskaitoje per 33 minutes buvo 18 taškų (2/3 dvit., 4/6 trit., 2/4 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

Antrosios mažojo finalo rungtynės balandžio 11 dieną Šiauliuose baigėsi kauniečių pergale 79:59 (20:17, 30:14, 15:9, 14:19).

Tomo Keršio vadovaujamos šiaulietės ir šiose rungtynėse vertėsi be pagrindinių žaidėjų K. Trankales, A. Vason ir D. Cosby.

Kauno ekipos gretose naudingiausiai tąkart žaidė Martyna Petrėnaitė, kurios sąskaitoje per 21 minutę buvo 12 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/3 baudų metimai), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Šiaulių komandai Urtė Bukauskaitė per 27 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Ypač dramatiškas buvo pirmasis mažojo finalo mačas, vykęs Kaune balandžio 9-ąją. Kaunietės išplėšė nelengvą pergalę rezultatu 79:75 (16:20, 19:25, 19:17, 25:13).

Kauno komandai Gintarė Paulauskaitė per 37 minutes pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 0/4 trit., 4/6 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus. Rezultatyviausia buvo Martyna Petrėnaitė, per 26 minutes pelniusi 20 taškų (5/6 dvit., 3/6 trit., 1/2 baudų). Ji taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Šiaulių ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Klaudija Janionytė, kurios sąskaitoje per 28 minutes buvo 13 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 3/5 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Ir šiose rungtynėse „Šiauliai-Vilmers“ vertėsi be traumuotų legionierių A. Vason ir D. Cosby.