Rezultatyvumo varžytuvėse pajėgesni buvo svečiai iš Utenos

bcsiauliai.lt inf.
„Šiauliai“ po pralaimėjimo Utenos „Juventus“ prarado bet kokias galimybes užkopti į penktąją vietą. Su kamuoliu – Mindaugas Lukauskis, „Šiauliams“ rungtynėse pelnęs 18 taškų.
Antradienį Šiauliuose Utenos „Juventus“ 112:94 (26:16, 33:35, 27:20, 26:23) įveikė „Šiaulius“ (12-22). Šiauliečiai prarado visas galimybes užkopti iki penktosios vietos, tuo tarpu „Juventus“ (22-13) išsaugojo šansus iškovoti trečiąją vietą „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone.

112 taškų – šio sezono „Betsafe-LKL“ įmestų taškų rekordas bei „Šiaulių“ praleistų taškų antirekordas.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, tačiau neilgai trukus pirmavo jau uteniškiai (12:8), o paskutiniosiomis pirmojo ketvirčio sekundėmis jų persvara tapo dviženklė – 26:16.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis komandos keitėsi tolimais metimais, o galiausiai tai labiau į naudą išėjo Elvaro Fridrikssono į priekį tempiamiems šiauliečiams, priartėjusiems prie varžovų (51:54). Visgi Utenos krepšininkai kėlinio pabaigą sužaidė geriau – 59:51.

Po pertraukos geriau startavo svečiai, nepaisant taiklių tolimų Mindaugo Lukauskio salvių, įgiję 15-os taškų persvarą – 76:61. Su tokiu pačiu rezervu „Juventus“ pasitiko ir lemiamas dešimt mačo minučių – 86:71.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šiauliečiai greitai rinko taškus, tačiau patys nesugebėjo apsiginti – 85:101. Perlaužti mačo eigos šeimininkams jau nebepavyko. Utenos ekipa iš Šiaulių išsivežė pergalę 112:94.

„Šiauliams“ E. Fridrikssonas pelnė 29 taškus (7 rez. perd., 27 naud. bal.), M. Lukauskis – 18, Martynas Varnas ir Justas Furmanavičius – po 10.

„Juventus“ ekipą į triumfą atvedė rezultatyviausią karjeros mačą sužaidęs Ignas Vaitkus, pelnęs 25 taškus (23 naud. bal.), bei po krepšiais dominavęs Mindaugas Kupšas, jo sąskaitoje – 24 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir net 39 naudingumo balai. Žygimantas Skučas ir Gintautas Matulis pridėjo po 13 taškų.