Rankinis grįžo į sales

„Rankiniolyga.lt“ nuotr.
Alytuje vykusiose rungtynėse „Varsa-Stronglasas“ nugalėjo Šiaulių „SC Dubysą“ rezultatu 43:27 (22:11).

Šeštadienį po ilgokos pertraukos Lietuvos rankinio lygos sezonas grįžo į arenas. Klaipėdos „Dragūnas“ Panevėžyje įveikė „SC-RSSG-Grifo“ rankininkus rezultatu 50:23 (27:9). Alytuje „Varsa-Stronglasas“ nugalėjo Šiaulių „SC Dubysą“ rezultatu 43:27 (22:11). VHC „Šviesa“ pranoko HC „Uteną“ 53:14 (24:10). Ko gero, daugiausia intrigos buvo Kaune, kur „Granitas-Karys“ priėmė turnyro lentelės kaimynus HC „Vilnių“ ir nugalėjo svečius 37:35 (18:14).

Rungtynėse Alytuje nelygios komandų jėgos pradėjo ryškėti jau pirmojo kėlinio viduryje, kai dzūkai nuo šiauliečių atitolo saugesne 4–5 įvarčių persvara ir visą likusį laiką bandė ją išlaikyti (9:4, 11:7, 15:9). Paskutinėmis kėlinio minutėmis alytiškiai surengė dvi sėkmingas 3:0 atkarpas ir užbaigė pirmąjį kėlinį rezultatu 22:10.

Antrasis kėlinys šiauliečiams taip pat buvo sunkus. Komandas didžiają jo dalį skyrė dvigubas rezultatas (22:11, 30:15, 36:18). Paskutinėmis rungtynių minutėmis svečiai dar bandė mažinti skirtumą, tačiau jis buvo per didelis. Rungtynes rezultatu 43:27 laimėjo Alytaus „Varsa-Stronglasas“

„Reikia visus pasveikinti, kad vis dėlto galime grįžti ir judėti. Ši pertrauka mūsų komandai, akivaizdu, tikrai ne į naudą išėjo. Tiek fiziškai, tiek techniškai apie rimtesnes rungtynes ar bendrą lygį kalbėti dar per anksti. Čempionato realybė kitokia, nei mes norėtume. Tikimės laimėti prieš uteniškius, o su Panevėžiu turėtume turėti po lygiai taškų, tačiau jų įvarčių santykis geresnis. Tačiau ir tam reikės įdėti daug darbo“, – apie rungtynių eigą ir čempionato planus atviravo Šiaulių „Dubysos“ treneris Aurimas Balčiūnas.

Šiaulių „SC Dubysai“ Rokas Lesčinskas pelnė 13 įvarčių, Tomas Baliutavičius – 6, Donatas Stripeika – 3, Timonas Bložė – 2, Gedvinas Jocas, Aivaras Budrys ir Justas Mielenis – po 1.

Alytaus „Varsai-Stronglasui“ Simonas Babarskas pelnė 7 įvarčius, Tautvydas Petrušauskas ir Žygimantas Micevičius – po 5, Rokas Lastauskas, Edvinas Grėbliūnas ir Karolis Jankauskas – 4, Gintautas Adamkevičius, Vilius Juozaitis ir Gabrielius Civinskas – 3, Remigijus Čepulis ir Erikas Pūkas – po 2., Eimantas Tumasonis – 1.

Artimiausios LRL rungtynės planuojamos sausio 30-ąją. Tuomet Klaipėdoje „Dragūnas“ turėtų priimti HC „Vilniaus“ rankininkus, „Utena“ – Alytaus „Varsą-Stronglasą“, Šiaulių „Dubysa“ – Kauno „Granitą-Karį“, o VHC „Šviesa“ – Panevėžio „Grifą“.