Rankinio rungtynėse – dvi raudonos ir viena mėlyna kortelės

handball.lt nuotr.
Utenoje RK „Šiaulių“ rankininkai iškovojo pergalę. Po penkerių sužaistų rungtynių šiauliečiai yra penkti, HC „Utena“ – aštunta.
Lietuvos rankinio lygoje praeitą šeštadienį HC „Utena“ priėmė RK „Šiaulių“ rankininkus.

Utenoje šiauliečiai rungtynes pradėjo sėkmingai ir iki kėlinio antros pusės susikrovė 8 įvarčių persvarą (12:4). Tačiau maždaug tuo metu uteniškių kantrybė pradėjo sekti ir antro kėlinio pradžioje į konfliktą įsivėlė uteniškis Eivinas Vaikutis ir šiaulietis Tomas Baliutavičius. Žaidėjų konfliktą teisėjai įvertino 2 minučių pašalinimu Tomui ir mėlyna kortele Eivinui, praneša šalies rankinio federacija.

Tačiau tai nebuvo paskutinės parodytos kortelės – paskutinę rungtynių minutę raudonas korteles prieš savo akis išvydo ir šiauliečiai Rokas Lesčinskas bei Rokas Zdanavičius. Nepaisant pastangų, rungtynių metu Utenos rankininkams nepavyko pavyti šiauliečių ir rungtynės baigėsi pastarųjų pergale (32:27).

HC „Utena“ gretose pasižymėjo Mantas Zabulis – 10 (5 iš 7 m), Mantas Meduneckis – 6 bei Dovydas Vitkus su Kasparu Ubeika – po 3. RK „Šiauliai“ komandoje daugiausia įvarčių pelnė Tomas Baliutavičius – 8 (1 iš 7 m), Mindaugas Nakvosas – 6 ir Gedvinas Jocas, Samuelis Sinušas bei Rokas Zdanavičius – po 5.

Pirmąją pergale Lietuvos moterų rankinio lygoje praeitą savaitgalį galėjo džiaugtis ir Šiaulių SC „Dubysa“-ŠSG“ merginos, kurios išvykoje 38:27 (17:12) įveikė Utenos DSC rankininkes.

Jau pirmoje rungtynių pusėje solidžią persvarą (17:12) susikūrusi Šiaulių ekipa po pertraukos didesnių iliuzijų varžovėms nesuteikė. Jau pirmosiomis kėlinio minutėmis pranašumas dar labiau išaugo (22:13), o likus žaisti 9 minutes skirtumas pasiekė dviženklį – 33:23. Likęs susitikimo laikas tebuvo formalumas ir esminių pokyčių per jį neįvyko.

Pirmąją pergalę pasiekusiai Šiaulių ekipai Lina Abramauskaitė įmetė 11 įvarčių, Evelina Damanskytė surinko 7. Utenos ekipai Laura Salamanavičė ir Ieva Podolskė pelnė po 7 įvarčius.

Po ketverių sužaistų rungtynių šiaulietės yra šeštos, uteniškės – paskutinės, aštuntos.