Rankininkams Šiauliuose buvo parodyta mėlyna kortelė

rankiniolyga.lt nuotr.
Rungtynės tarp Klaipėdos „Dragūno“ ir Šiaulių „SC Dubysos“ buvo pilnos jėgų, kovos ir agresijos.
Trečiadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko dvejos rungtynės. Klaipėdos „Dragūnas“ nelengvai įveikė Šiaulių „SC Dubysą“ – rungtynės baigėsi rezultatu 34:25 (15:12) klaipėdiečių naudai. HC „Vilnius“ namuose lygiosiomis sužaidė su Alytaus „Varsa-Stronglasu“ 28:28 (12:15).

Rungtynes Šiauliuose klaipėdiečiai pradėjo užtikrintai (6:0), tačiau šią persvarą šiauliečiai kovingai mažino. Kėliniui įpusėjus tris kartus susirinkęs 2 minučių nuobaudas aikštelę turėjo palikti šiaulietis Tomas Baliutavičius, o dar po kelių minučių už nesportinį elgesį saują nuobaudų susirinkęs (2 minučių pašalinimą, dvigubą 2 minučių pašalinimą, raudoną kortelę ir rečiausiai rankinio aikštelėje matomą mėlyną kortelę) aikštelę turėjo palikti ir „dragūnietis“ Deividas Virbauskas. Komandoms aprimus į pertrauką jos išėjo pirmaujant „Dragūnui“ 15:12.

Antrajame kėlinyje Šiaulių rankininkams pavyko sumažinti atotrūkį iki 3 įvarčių (20:17), tačiau uostamiesčio komanda susiėmė ir vėl susikrovė saugesnę įvarčių persvarą – 25:17. Nors „Dubysa“ kovojo toliau, tačiau arčiau nei 6–7 įvarčiais pasivyti varžovų nepavyko. Rungtynės baigėsi Klaipėdos „Dragūno“ pergale 34:28.

„Atvažiavome lyg ir gerai nusiteikę. Ir pradėjome rungtynes užtikrintai – 6:0, atrodo, viskas gerai. Tada pasipylė klaidos, neįmesti įvarčiai. O priešininkai kovojo, stengėsi ir greitai mus pavijo. Prasidėjo rimta kova ir reikėjo pasistengti dėl pergalės. Antroje rungtynių pusėje mus išgelbėjo ilgesnis suolelis, varžovų nuovargis, ir mes laimėjome. Bet šiaip apskritai rungtynes vertinu neigiamai“, – komandos pasirodymu nebuvo patenkintas „Dragūno“ žaidėjas Gabrielius Virbauskas.

„Rungtynės buvo pilnos jėgų, kovos ir agresijos. Pirmame kėlinyje leidome „Dragūnui“ atlikti ganėtinai lengvus metimus. Jie gudriau sužaidė prieš mūsų gynybą, todėl netekome vieno iš komandos lyderių Tomo Baliutavičiaus, bet jo išvarymas irgi suteikė motyvacijos, kad galime kovoti ir be jo. Rezultatas malonus akiai, stengėmės kovoti ir parodyti gražų rankinį. Bandysime atsigauti ir pasiruošti savaitgalio rungtynėms prieš HC „Vilnių“, – po pralaimėjimo pozityvus išliko Šiaulių „SC Dubysa“ rankininkas Donatas Stripeika.

Klaipėdos „Dragūnui“ Lukas Juškėnas pelnė 7, Rokas Palskys – 6, Danylo Hlushak – 4, Laurynas Simonavičius, Arvydas Bučius ir Gytis Šmantauskas – po 3, Mykolas Lapiniauskas, Deividas Virbauskas, Gabrielius Virbauskas ir Benas Butkus – po 2 įvarčius.

Šiaulių „SC Dubysai“ Ugnius Ivanovas pelnė 9, Gedvinas Jocas – 5, Justas Mielenis ir Donatas Stripeika – po 4, Paulius Liekys – 3, Aivaras Budrys – 2, Tomas Baliutavičius – 1 įvartį.