Rankininkai prieš lyderius suklupo namuose

Šiaulių „SC Dubysos“ rankininkai (balti marškinėliai) turnyrinėje lentelėje tarp aštuonių ekipų yra šešti, „Šviesa“ – pirmi.
Reguliariajam Lietuvos rankinio lygos sezonui artėjant į pabaigą sužaistos dar dvejos rungtynės. Jose lengvą pergalę prieš Šiaulių „SC Dubysą“ įsirašė lyderiai VHC „Šviesa“ – 46:31 (21:12), o Panevėžio „Grifo“ rankininkai išvykoje pateikė staigmeną, nugalėję vienus lyderių – Alytaus „Varsos-Stronglaso“ ekipą rezultatu 29:28 (12:15).

Šiauliuose staigmenų nebuvo – turnyro lentelės viršuje esanti VHC „Šviesa“ be didesnio vargo įveikė šiauliečius „SC Dubysa“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu ir greitai komandas jau skyrė 4 įvarčiai (5:1). Šiauliečiams įmetus kelis įvarčius „Šviesa“ blykstelėjo dar kartą ir užsitikrino saugią 9 įvarčių persvarą (15:4). Likusį kėlinio laiką komandas skyrė dviženklė persvara – 17:7, 20:10. Kėlinys baigėsi „Šviesai“ pirmaujant rezultatu 21:12.

Antrajame kėlinyje vilniečiai pamažu didino savo persvarą (28:16, 36:22, 40:25) ir rungtynių pabaiga tapo tik formalumu. Pergalę rezultatu 46:31 šventė sostinės rankininkai.

„Tikėjomės kovoti garbingai, kas mums nepavyko. Įvarčių skirtumas labai didelis. „Šviesa“ yra aukštesnio lygio komanda, bet mes visada norime išeiti į gerą kovą ir sužaisti gerą žaidimą. Tačiau darėme klaidas, o greitą rankinį žaidžianti „Šviesa“ savo atakomis susikūrė šią įvarčių persvarą“, – po rungtynių teigė Šiaulių „SC Dubysa“ žaidėjas Justas Mielenis.

„Pasiekėme pergalę, manau, treneriai yra patenkinti komandiniu žaidimu. Pelnėme daug įvarčių, tačiau antrame kėlinyje atsipalaidavome ir mažiau dėmesio skyrėme gynybai, praleidome per daug įvarčių“, – trumpai žaidimą apžvelgė VHC „Šviesa“ žaidėjas Tomas Bernatavičius.

Šiaulių „SC Dubysai“ Tomas Baliutavičius pelnė 11, Ugnius Ivanovas – 6, Aivaras Budrys – 5, Justas Mielenis ir Paulius Liekys – po 3, Donatas Stripeika – 2, Povilas Šalna – 1 įvartį.

VHC „Šviesai“ Tomas Bernatavičius pelnė 13 įvarčių, Laurynas Palevičius – 9, Rosvaldas Ramunis – 6, Šarūnas Ugianskis ir Tadas Rasakevičius – po 5, Karolis Bliuvas – 3, Taurintas Markiavičius – 2, Modestas Adomėnas, Eimantas Sinkevičius ir Mantas Urvikis – po 1.