Radviliškiečiams WKF karatė Lietuvos čempionate – medalių lietus

Savivaldybės nuotr.
Varžybose Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sportininkai, treniruojami Aivaro Vasiliausko ir Arūno Masalskio, laimėjo 4 aukso, 4 sidabro ir 1 bronzos medalius.
Sausio 22 dieną Panevėžyje vyko WKF karatė Lietuvos čempionatas, į kurį suvažiavo 18 karatė klubų iš visos Lietuvos atstovai. Jie varžėsi ne tik dėl pačių aukščiausių apdovanojimų, bet ir dėl galimybės patekti į jaunučių, jaunių, jaunimo Lietuvos WKF karatė rinktinę, kuri birželio mėnesį startuos Europos karatė čempionate Turkijoje.

Lietuvos čempionate dalyvavo ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sportininkai Arnoldas Breimelis, Daivaras Breimelis, Žygimantas Tumėnas, Rustis Steponkus, Dovydas Šapalas, Gvidas Dišlė, Melita Mikalevičiūtė, Matas Laukys, Meda Valiukaitė, Aurelija Šukytė, treniruojami Aivaro Vasiliausko ir Arūno Masalskio.

G. Dišlė dar kartą įrodė, kad yra vienas geriausių jaunųjų kovotojų ir tapo čempionu kumite rungtyje 16–17 metų amžiaus kategorijoje (68 kilogramai) ir 18–20 metų amžiaus kategorijoje (67 kilogramai). Čempionių vardus kata rungtyje iškovojo M. Valiukaitė (16–17 metų amžiaus kategorija) ir A. Šukytė (suaugusiųjų kategorija).

Kumite rungtyje sidabro medaliais pasidabino A. Breimelis (16–17 metų amžiaus kategorija, 61 kilogramas), M. Laukys (16–17 metų amžiaus kategorija, 68 kilogramai), R. Steponkus (14–15 metų amžiaus kategorija, 63 kilogramai).

M. Mikalevičiūtė kumite rungtyje savo amžiaus kategorijoje (14–15 metų) laimėjo sidabrą, o vyresnėje amžiaus kategorijoje (16–17 metų) iškovojo bronzos medalį.

Šiose varžybose Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sportininkai laimėjo net 9 apdovanojimus: 4 aukso, 4 sidabro ir 1 bronzos.

G. Dišlė buvo išrinktas Lietuvos karatė federacijos 2021 metų geriausiu Lietuvos kovotoju 14–17 metų kategorijoje.