„Baltasis tigras“ grįžo su medaliais

Klubo nuotr.
Šiaulių sporto klubas „Baltasis tigras“ šeštus metus iš eilės Lietuvoje neapleidžia lyderio pozicijos – iš šalies čempionato šiauliečiai grįžo su aukščiausiais įvertinimais.
Sausio 22 dieną Panevėžyje vykusiame Lietuvos WKF karatė čempionate (olimpinė sporto šaka) Šiaulių sporto klubo „Baltasis tigras“ sportininkai iškovojo 7 aukso, 4 sidabro ir 2 bronzos medalius ir bendroje įskaitoje tarp klubų užėmė pirmąją vietą.

Tomas Balčius suaugusiųjų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 75 kg kumitė rungtyje iškovojo čempiono vardą, o Kamilė Ščiukaitė tarp suaugusių moterų svorio kategorijoje iki 68 kg iškovojo sidabrinį apdovanojimą. Tos pačios spalvos apdovanojimas Kamilei atiteko ir 16–17 metų amžiaus grupėje svorio kategorijoje per 59 kg kumitė rungtyje.

Elžbieta Lukošaitytė tapo čempione 14–15 metų amžiaus grupėje per 54 kg ir 16–17 metų amžiaus grupėje svorio kategorijoje per 59 kg kumitė rungtyje.

Liutauras Labanauskas nugalėjo 14–15 metų grupėje svorio kategorijoje iki 70 kg kumitė rungtyje, o Titas Stankūnas – 16–17 metų amžiaus grupėje iki 61 kg kumitė rungtyje.

Marius Arlikevičius triumfavo 18 metų amžiaus grupėje 84 kg svoryje kumitė rungtyje. Dovydas Žymantas toje pačioje amžiaus grupėje nugalėtoju tapo kata rungtyje.

14–15 metų amžiaus grupėje sidabrą iškovojo Mantas Petryla (per 70 kg) ir Mažvydas Judys (iki 57 kg) kumitė rungtyje.

Trečiosios vietos prizininkais tapo Aivaras Badauskas (14–15 m., iki 70 kg, kumitė) ir Eimantas Gajauskas (suaugusiųjų iki 75 kg kumitė rungtis).

Čempionais tapę portininkai pretenduoja patekti į Lietuvos rinktinę, kuri gegužę vyks į Europos suaugusiųjų čempionatą Turkijoje, ir į birželio mėnesį Čekijoje vyksiantį Europos jaunučių, jaunių, jaunimo čempionatą.