Pirmas išbandymas ant tatamio

Asmeninė nuotr.
Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos komanda Kėdainiuose vykusiame Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionate.
Kėdainiuose vyko Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas, kuriame pirmus žingsnius į pergales žengė Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos jaunosios dziudo sportininkės.

Vaikų grupėje svorio kategorijoje iki 25 kg aštuonmetė Evelina Skačkoraitė iškovojo antrąją vietą, svoryje iki 28 kg trečiąją vietą pelnė Elija Stankutė. Taip pat bronzą iškovojo Urtė Krūminaitė (iki 57 kg).

Eglė Sparnelytė svorio kategorijoje iki 32 kg liko penkta, aštuonmetės Kotryna Norkutė (iki 36 kg) ir Rosita Baradinskaitė (iki 44 kg) pelnė šeštas vietas.

Jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 44 kg trečiąją vietą iškovojo Samanta Dajoraitė.

„Dziudo čempionatas parodė, kad mūsų rajono auklėtiniai nedaug atsilieka nuo geriausiųjų. Eglė Sparnelytė nors ir netapo prizininke, bet pirmą kovą laimėjo švariu (O-goshi) metimu prieš stiprią Kauno rajono dziudistę Elzę Ovaltaitę“, – pasakojo sportininkių treneris Vidmantas Budraitis.

Dabar mergaičių laukia lapkričio 26 dieną Pavenčių mokykloje vyksiantis tarptautinis dziudo turnyras klubo garbės nariui Jonui Dunduliui atminti.