Iš dziudo čempionato – su bronzos medaliais

Vidmanto BUDRAIČIO nuotr.
Bronzos medalius Lietuvos jaunimo dziudo čempionate iškovojo Brigita Rudzinskaitė ir Ema Dajoraitė.
Savaitgalį Kėdainiuose vyko Atviras Lietuvos dziudo jaunimo U-21 čempionatas, kuriame dalyvavo gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos. Neblogai čempionate pasirodė Šiaulių rajono jaunosios atletės.

Geriausiai sekėsi svorio kategorijoje iki 44 kg kovojusiai Emai Dajoraitei ir iki 78 kg svoryje besivaržiusiai Brigitai Rudzinskaitei, jos iškovojo bronzos medalius.

Svorio kategorijoje iki 70 kg rungtyniavusi Skaistė Novikova pirmoje kovoje vos per 7 sekundes skausmingu veiksmu įveikė stiprią varžovę iš Kėdainių. Vėliau burtai kuršėniškę suvedė su Lietuvos rinktinės nare 5 dano meistre Aleksandra Kostojanskaja iš Vilniaus. Laimėjo 5 metais vyresnė ir labiau patyrusi vilnietė.

Kitoms Šiaulių rajono sportininkėms čempionate sekėsi prasčiau nei tikėtasi.