Pelnė keturis medalius

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Treneris Rytis Keršys pelnytai gali didžiuotis savo auklėtiniais, iškovojusiais medalius: (iš kairės) Ugniumi Vitkumi, Domu Abromavičiumi, Ignu Žabarausku, Pijumi Baldyšiumi.
Rugsėjo 24 dieną Joniškio sporto centro imtynininkai Šiauliuose surengtose Lietuvos graikų–romėnų imtynių jaunimo U20 ir jaunučių U15 žaidynėse iškovojo keturis medalius.

 

Žaidynėse varžėsi daugiau kaip 140 imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Visagino, Joniškio, Anykščių, Tauragės, Kupiškio, Kelmės, Kuršėnų ir Gruzdžių. Lietuviams stiprią konkurenciją sudarė ukrainiečiai, kurių didžioji dauguma treniruojasi Šiauliuose.

Joniškio imtynininkai, treniruojami Ryčio Keršio, iškovojo keturis medalius. Tarp jaunimo varžęsis Pijus Baldyšius (sv.kat. iki 130 kg) įveikė imtynininkus iš Vilniaus ir Panevėžio, kurie yra atstovavę Lietuvai Europos čempionatuose. P. Baldyšius panevėžietį įveikė pirmame kėlinuke, o vilnietį palaužė atkaklios imties pabaigoje, prispaudęs varžovą ant menčių. Tarp jaunučių pirmas buvo Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 68 kg). Jis savo pogrupyje įveikė vilnietį, kupiškėną, bet pralaimėjo panevėžiečiui. Vis tik pogrupyje I. Žabarauskas užėmė pirmą vietą ir pateko į pusfinalį, kuriame pasiekė lengvą pergalę. Imtyje dėl pirmosios vietos Ignas pirmame kėlinuke prispaudė ant menčių imtynininką iš Vilniaus.

Antras vietas iškovojo Ugnius Vitkus (sv.kat. iki 41 kg) ir Domas Abromavičius (sv.kat. iki 52 kg). Abu joniškiečiai pasiekė po tris pergales, bet pralaimėjo imtis dėl pirmų vietų. U. Vitkui dvejais metais vyresnis varžovas iš Kuršėnų buvo dar per stiprus. Tuo tarpu D. Abromavičius pogrupio varžybose imtynininką iš Vilniaus lengvai įveikė, bet finale pritrūko nusiteikimo ir varžovas pasiekė pergalę.