Jauniesiems uostamiesčio imtynininkams - nugalėtojų taurė

VE nuotr.
Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje vykusiame Lietuvos U17 graikų-romėnų imtynių čempionate, kuriame varžėsi per 100 stipriausių šalies šio amžiaus imtynininkų, triumfavo šeimininkai - klaipėdiečiai.

Klaipėdos miesto sporto centro „Viesulas“ atstovai iš viso iškovojo net 11 medalių: po 3 aukso ir sidabro bei 5 bronzos.

Tai leido klaipėdiečiams džiaugtis nugalėtojų taure ir komandinėje įskaitoje - iš viso surinkti 155 taškai.

Antras komandinėje įskaitoje su 132 taškais liko Vilnius, treti - nuo karo pabėgę ir šiuo metu Lietuvoje besitreniruojantys ukrainiečiai (107 tšk.).

Iš klaipėdiečių puikiai pasirodė ir skirtingų svorio grupių čempionais tapo Rokas Pleikys (iki 45 kg), Justas Kaminskas (iki 110 kg) ir Gabrielė Norvilaitė (iki 53 kg).

Sidabro medalius iškovojo Dainius Kerys (iki 48 kg), Vilius Vasiliauskas (iki 51 kg) ir Danil Burkalov (iki 55 kg).

Bronzos medaliais pasipuošė Timas Marcinkus (iki 55 kg), Klemensas Mockevičius (iki 60 kg), Giedrius Knystautas (iki 71 kg), Dominykas Naruševičius (iki 80 kg) ir Lėja Rimkutė (iki 49 kg).