Du medaliai tarptautiniame turnyre

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Joniškiečiai (iš kairės) Dovydas Ponelis ir Ignas Žabarauskas, vadovaujami trenerio Ryčio Keršio (dešinėje) iš Estijos grįžo su aukso bei sidabro medaliais. Arnas Puipa tarptautiniame turnyre užėmė garbingą penktą vietą.
Rugsėjo 17 dieną Joniškio visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova” ir sporto centro imtynininkai tarptautiniame graikų–romėnų imtynių turnyre Estijoje, Veru mieste, iškovojo du medalius.

Turnyras, skirtas olimpiniam čempionui Eduardui Piutsepui, Estijoje vyko 46-ą kartą. Jame susitiko imtynininkai ir imtynininkės iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Ukrainos. Lietuvai atstovavo trys joniškiečiai, paruošti trenerio Ryčio Keršio, ir po devynis imtynininkus iš Vilniaus ir Visagino.

Tarp jaunių U17 pirmą vietą iškovojo Joniškio atstovas Dovydas Ponelis (svorio kategorija iki 92 kilogramų). Sportininkas lengvai įveikė tris estus, o imtynininkas iš Visagino joniškiečiui pralaimėjo be kovos. Tarp jaunučių U15 varžėsi joniškiečiai Ignas Žabarauskas (svorio kategorija iki 70 kilogramų) ir Arnas Puipa (svorio kategorija iki 50 kilogramų). I. Žabarauskas iškovojo antrą vietą, nugalėjęs du estus, ukrainietį ir vieną imtį pralaimėjęs pajėgiam estui. A. Puipa buvo penktas.