Parvežė šešis medalius

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Joniškio imtynininkai iškovojo šešis medalius.
Spalio 30 dieną Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova” imtynininkai varžėsi Vilniuje surengtame Pasaulio ir Europos čempionatų prizininko Valdemaro Venckaičio imtynių klubo taurės turnyre, kur laimėjo šešis medalius.

 

Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai kovojo sėkmingai. Tarp vyresniųjų (gimusių 2008–2010 metais) pirmas vietas pelnė Domas Abromavičius (svorio kategorija iki 44 kilogramų) ir Arnas Puipa (svorio kategorija iki 48 kilogramų). Dominykas Baliūnas (svorio kategorija iki 48 kilogramų) ir Ignas Žabarauskas (svorio kategorija iki 70 kilogramų) laimėjo sidabro medalius, o Ainius Povilauskas (svorio kategorija iki 34 kilogramų) užėmė trečią vietą. Pagirtinai ėmėsi ir Armandas Kulevičius (svorio kategorija iki 44 kilogramų), įveikė vyresnius už save varžovus, bet imtyje dėl trečiosios vietos jam pritrūko jėgų ir pralaimėjo trejais metais vyresniam vilniečiui. Tarp jauniausiųjų (gimusių 2011–2013 metais) sidabro medalį iškovojo Ugnius Vitkus (svorio kategorija iki 39 kilogramų).

Iš viso turnyre varžėsi 115 imtynininkų iš Vilniaus miesto ir rajono, Klaipėdos, Marijampolės, Joniškio, Visagino, Anykščių, Tauragės, Kuršėnų.