Paplūdimio tinklinio čempionatuose – Šiaulių sporto gimazijos auklėtinių triumfas

ltf.lt nuotr.
Ant aukščiausiosios pakylos – U-18 Lietuvos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionės Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinės Sandra Vasiliauskaitė ir Kotryna Čyvaitė.
Šiaulių UNIQUE paplūdimio tinklinio aikštynuose finišavo Lietuvos U-18 amžiaus grupės uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas. Finalinis etapas papuošė turnyrą intriguojančiomis ir dramatiškomis kovomis.

U-18 Lietuvos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionėmis tapo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinės Sandra Vasiliauskaitė ir Kotryna Čyvaitė (treneriai M. Vasiliauskas ir A. Birzulis). Merginos per vykusius 3 etapus surinko iš viso 178 taškus.

Antroji vieta atiteko Gretai Vasarei Valaikai („Auksma“, tren. A. Bekiš) ir Vakarei Siličytei (Šiaulių sporto gimnazija, tren. A. Birzulis), kurios surinko 162 taškus. Trečioji vieta – Livijai Vilkelytei ir Agilei Astapovičiūtei („FV Beach Team“, tren. V. Burakinskij), surinkusioms 150 taškų.

Vilniuja „Flamingo Volley“ paplūdimio tinklinio aikštyne paaiškėjo ir U-20 Lietuvos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionės, jomis taip pat tapo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinės – Kotryna Čyvaitė ir Vakarė Siličytė (tren. A. Birzulis).

Antrosios vietos medaliais pasidabino Livija Vilkelytė ir Roberta Gastevičiūtė („FV Beach Team“, tren. V. Burakinskij). Bronzos medalius iškovojo Sandra Vasiliauskaitė ir Greta Vasarė Valaika (Šiaulių sporto gimnazija/„Auksma“, tren. A. Birzulis ir A. Bekiš).