Paaiškėjo Lietuvos BMX taurės varžybų nugalėtojai

LDSF nuotr.
Lietuvos mažųjų dviračių kroso (BMX) taurės varžybose suaugusiųjų (elito) grupėje laimėjo Gabrielius Pabijanskas, antrąją vietą iškovojo Gustas Usevičius, o trečiąją – Titas Girdvilis.
Šiauliuose surengtose Lietuvos mažųjų dviračių kroso (BMX) taurės varžybose suaugusiųjų (elito) grupėje laimėjo Gabrielius Pabijanskas (Šiaulių SC „Dubysa“), o jaunimo (17–18 metų) grupėje – Eivydas Šidlauskas (Šiaulių sporto gimnazija).

Suaugusiųjų grupėje antrąją vietą iškovojo Gustas Usevičius (Šiaulių sporto gimnazija), o trečiąją – Titas Girdvilis (Pakruojo SC).

Jaunimo grupėje antras buvo Armindas Petrauskas (Šiaulių sporto gimnazija), o trečias – Edvinas Libonas (Pakruojo SC).

Kartu vyko ir atviros Lietuvos jaunučių ir jaunių BMX taurės varžybos. Nugalėtojais tarp jaunučių mergaičių tapo Agnė Rimkutė (Pakruojo SC, 11 m.) ir Aja Mikulevič (12 m., Šiaulių SC „Dubysa“), tarp berniukų – Vytautas Šatas (11 m.), Pijus Berencas (12 m.), Andrej Mikulevič (13 m.). Visi trys – Šiaulių SC „Dubysa“. Tarp jaunių nugalėjo Edas Kukta (14 m.), Mikas Jankus (15 m.) ir Augustas Baškys (16 m.). Visi trys – Šiaulių SC „Dubysa“.

Iš viso varžybose dalyvavo 55 dviratininkai.