Nervų karą rankinio aikštelėje laimėjo panevėžiečiai

„Šiaulių“ nuotr.
Lietuvos rankinio lygos 7-ojo turo rungtynėse RK „Šiauliai“ (geltoni) po atkaklios kovos turėjo pripažinti svečių iš Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“ pranašumą.
Šeštadienį Šiauliuose Lietuvos rankinio lygos 7-ojo turo rungtynėse susitiko RK „Šiauliai“ bei Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“. Po atkaklios ir permainingos kovos pergale vieno įvarčio skirtumu džiaugėsi panevėžiečiai.

Komandos šias rungtynes pasitiko skirtingai: turnyrinėje lentelėje 6 vietoje buvę šiauliečiai buvo patyrę tris pralaimėjimus iš eilės. Dėl traumos šeštadienio rungtynėse žaisti negalėjo vienas pagrindinių šiauliečių puolimo lyderių Rokas Lesčinskas. Tuo tarpu panevėžiečiai tvirtai laikėsi trečioje turnyrinės lentelės vietoje bei džiaugėsi pergale praėjusio turo rungtynėse prieš Utenos rankininkus.

Nepaisant skirtingų kelių į šias rungtynes, dvikova prasidėjo energingai. Tai viena, tai kita komanda pelnė įvarčius. Nei vienai komandai nepavyko pabėgti į priekį. Tačiau kėlinio pabaigoje „Grifo“ žaidėjams pavyko pabėgti bei padidinti skirtumą iki trijų įvarčių. Komandos į pertrauką išėjo švieslentėje degant rezultatui 17:20.

Antrasis kėlinys taip pat vyko įnirtingai – panevėžiečiai bandydavo padidinti skirtumą, tačiau „Šiaulių“ rankininkai vis rasdavo atsakų į „Grifo“ bandymus pabėgti. Panevėžiečiams 55-ąją minutę jau buvo pavykę pasiekti penkių įvarčių persvarą, tačiau dėl puikaus šiauliečių puolimo skirtumą buvo pavykę sumažinti iki minimumo. Visgi likus 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Grifo“ žaidėjui Titui Janušoniui pavyko padidinti persvarą iki dviejų įvarčių. Laiko liko tik Justo Mielenio paguodos įvarčiui, tad finalinis teisėjo švilpukas fiksavo svečių iš Panevėžio pergalę rezultatu 34:35.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Titas Janušonis, kuris pelnė 9 įvarčiu, Danielius Kairys – 8, Egidijus Narakas su Evaldu Vėta – po 5, Mindaugas Barzdenis – 3, Mindaugas Rutkauskas su Edvinu Šakaliu po 2 bei Karolis Piragis – vieną įvartį.

Šeimininkų gretose Roką Lesčinską puikiai pavadavo Mindaugas Nakvosas su 11 įvarčių, Arūnas Tribė pelnė 8, Aivaras Budrys – 7, Tomas Baliutavičius ir Justas Mielenis – po 3, bei Gedvinas Jocas – 2 įvarčius.

Turnyrinėje lentelėje „Grifo“ ekipa liko trečioje vietoje, taip pat savo pozicijų nepakeitė ir šiauliečiai, kurie liko šeštoje vietoje.

Kitas rungtynes RK „Šiauliai“ žais kitą šeštadienį, gruodžio 18 d., namuose prieš HC „Molėtai“.