Komandinėje įskaitoje – trečia vieta

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Joniškio imtynininkai pelnė aštuonis medalius ir komandinėje laisvųjų imtynių įskaitoje užėmė trečią vietą.
Gegužės 28 dieną Kelmėje surengtame Lietuvos laisvųjų ir moterų imtynių vaikų (gimusių 2008–2011 metais) čempionate Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova” imtynininkai pelnė aštuonis medalius ir komandinėje laisvūnų įskaitoje užėmė trečią vietą.

Joniškiečio trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai čempionate ėmėsi labai gerai. Lietuvos čempionais tapo Domas Abromavičius (svorio kategorija iki 44 kilogramų) ir Ignas Žabarauskas (svorio kategorija iki 62 kilogramų). Abu joniškiečiai kovojo užtikrintai ir visus varžovus įveikė dvikovoms vos prasidėjus.

Ainius Povilauskas (svorio kategorija iki 29 kilogramų) nugalėjo tris varžovus, bet imtyje dėl pirmos vietos pralaimėjo tauragiškiui ir užėmė antrą vietą. Airidas Gulbinas (svorio kategorija iki 41 kilogramo) taip pat pelnė antrą vietą, finale nusileidęs kelmiškiui. Trečias vietas laimėjo Dominykas Baliūnas, Teodoras Vinciūnas (abu – svorio kategorijoje iki 44 kilogramo) ir Arnas Puipa (svorio kategorija iki 47 kilogramų).

Tarp merginų puikiai ėmėsi Karina Žabarauskaitė (svorio kategorija virš 55 kilogramų), kuri pogrupio varžybose pasiekė dvi lengvas pergales ir vieną kartą pralaimėjo. Pusfinalyje K. Žabarauskaitė ant menčių paguldė kito pogrupio nugalėtoją ir finalinėje imtyje susitiko su varžove iš Vilniaus. Nervinga dvikova baigėsi lygiosiomis, bet teisėjai pergalę skyrė vilnietei. Joniškietei atiteko sidabro medalis.

Čempionate varžėsi 150 jaunųjų imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Vilkaviškio, Raseinių, Radviliškio, Joniškio, Druskininkų, Jonavos, Tauragės ir Pagėgių.