„Kibirkšties-VKM“ jaunimas palaužtas po atkaklaus mūšio

Gintaro Šiupario nuotr.
„Šiaulių“ krepšininkės namuose 56:47 nugalėjo Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ ekipą.

Vieninteliame „Huawei Moterų lygos“ šeštadienio mače pergale džiaugėsi „Šiauliai“. Romualdo Petronio auklėtinės po atkaklios kovos namuose 56:47 (12:15, 12:9, 13:10, 19:13) palaužė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ ekipą.

Pirmoje mačo dalyje nė vienai ekipai nepavyko įgyti pranašumo – 24:24. Likus žaisti 6 minutes rezultatas vis dar buvo lygus (40:40), tačiau šeimininkės spurtavo 7:0 (47:40) ir iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Justina Oficerovaitė. Karjeros rungtynes „Huawei Moterų lygoje“ sužaidusi puolėja per 22 minutes pelnė 16 taškų (2/2 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, 2 sykius suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

„Šiauliams“ antrą mačą paeiliui dėl nugaros problemų nepadėjo lyderė Davida Dale, taip pat čiurną pasitempusi Goda Kuzminskytė.

„Šiauliams“ taškų taip pat pelnė Savannah Plentovich – 13 (11 atk. kam., 7 išpr. praž., 21 naud. bal.), Enrika Matiukaitė – 9 (8 atk. kam.), Ieva Šerpytytė ir Jacqueline Benitez – po 6.

„Kibirkšties-VKM“ gretose pasižumėjo Dominyka Gerkytė – 19 taškų, Emilija Grigaliūnaitė – 11 (15 atk. kam.), Amalija Pašajevaitė – 8.