K. Gaučaitė pelnė Europos sidabrą

Organizatorių nuotr.
Europos U-23 moterų imtynių čempionate Kamilė Gaučaitė iškovojo sidabrą.
Europos U-23 moterų imtynių čempionate Bulgarijoje Šiaulių atstovė Kamilė Gaučaitė svorio kategorijoje iki 76 kg nukeliavo iki finalo. Finalinėje imtyje 0:4 nusileido vengrei Bernadett Nagy ir iškovojo sidabro medalį.

„Finalininkės pažįstamos dar nuo jaunių laikų. Kadetų čempionate kietesnė buvo vengrė, pernai tarp jaunimo Kamilė jai „įklijavo“ pralaimėjimą. Patiko, kad antroje pusfinalio dalyje Kamilė paspaudė norvegę“, – dar prieš finalą mintimis dalijosi rinktinės treneris Aivaras Kaselis.

Ketvirtfinalyje Kamilė napaliko vilčių latvei Lolitai Obolevicai (12:2). Pusfinalyje laukė rimtai nusiteikusi pasaulio ir Europos jaunimo bei U23 čempionatų prizininkė Marion Bye iš Norvegijos. Šešias minutes ant kilimo dominavusi Kamilė išplėšė pergalę rezultatu 3:0.

Mažajame finale kita Šiaulių atstovė Gabija Dilytė (svorio kategorija iki 50 kg) paskutinę imties minutę ant menčių paguldė turkę Zehrą Demirhan ir užėmė trečiąją vietą.

Gabija Dilytė ir Laura Stanelytė pralaimėjo pirmąsias dvikovas, tačiau Gabijos varžovė pateko į pusfinalį ir tai suteikė lietuvei galimybes kovoti dėl čempionato bronzos.