Jonavoje – nelengva A. Sireikos auklėtinių pergalė

LKL nuotr.
Eimantas Stankevičius „Šiauliams-7bet“ pelnė 19 taškų per 20 minučių, pataikė 4 tolimus metimus iš 6.
„Šiaulių-7bet“ (7/4) krepšininkai šeštadienį svečiuose 69:58 (23:16, 12:11, 14:18, 20:13) palaužė Jonavos „CBet“ (5/5) klubą.

Šiauliečių startas buvo geresnis (14:8), o Eimantas Stankevičiaus ir Jonathano Elmore'o tolimi metimai skirtumą augino – 23:13. Paulius Danusevičius ir Martynas Varnas leido šiauliečiams likti priekyje (29:16), tuo tarpu „CBet“ į priekį vedė Emmanuelis Lecomte'as, kurio dėka atsilikimas ėmė po truputį mažėti – 27:33. Antrasis kėlinys baigėsi Laimono Kisieliaus ir Virginijaus Šeškaus techninėmis pražangomis, po kurių „Šiauliai-7bet“ atstatė svaresnę persvarą – 35:27.

Jonavos komanda po didžiosios pertraukos parodė reakciją ir greitai ėmė likviduoti atsilikimą (37:40), o kuomet šiauliečiai pabandė tolti, atsaką paruošė J. Ramanauskas ir Kahlilas Thomasas, kurių dėka paskutinį ketvirtį „CBet“ pasitiko atsilikdama vos 45:49.

E. Stankevičius fantastiškai atrodė ketvirtame kėlinyje – jis paleido tris tritaškius iš eilės, po kurių šiauliečiai pirmavo 60:51. Po V.Šeškaus minutės pertraukėlės iš toli pataikė ir E. Lecomte'as (54:60), tačiau daug pozityvo šeimininkams tai neįnešė. Šiauliečiai artėjo prie pergalės (65:56) ir galiausiai ją pasiekė, išsaugoję daugiau jėgų nei oponentai.

E. Stankevičius iš viso pelnė 19 taškų per 20 minučių, iš jų pataikė 4 tolimus metimus iš 6. Tai yra pusė komandos (8/26) tritaškių. Donatas Sabeckis pridėjo 13 taškų, J. Elmore'as (9 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Paulius Danusevičius – po 10.

Jonavos ekipai E. Lecomte'as pelnė 13 taškų, Edvinas Šeškus – 11, Laimonas Kisielius – 10 (6 atk. kam.).

„Tikėjausi, kad šios rungtynės mums bus nelabai. Turėjome tik tris treniruotės, kai išsigydėme traumas. Galvoju, kad gal reikėjo neįvedinėti į rikiuotę visų žaidėjų. Kiekvienas įėjimas mums kainavo daug, pagalvojus atrodo, kad mažesnė rotacija mums būtų buvus geriau“, – apgailestavo V. Šeškus.

„Poatostoginės rungtynės abiem komandoms. Mums gerai, kad laimėjome. Labai nesistebiu Eimantu, gyvenimas yra parodęs, kad iš žmogaus talento neatima nei amžius, nei laikas. Jeigu duota, tai duota. Eimantas yra žmogus metikas, jis turi kitokių savybių, pirštai minkštesni. Ar treniruosiesi, ar dirbsi – pataikysi, tik neaišku, kiek užteks kvapo“, – kalbėjo A. Sireika.