Į pergalių kelią sugrįžta savo žiūrovų akivaizdoje

bcsiauliai.lt nuotr.
„Šiauliai“ grįžo į pergalių kelią rungtynėse su Jonavos „CBet“.
Trečią pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo namuose pirmadienį žaidusi „Šiaulių-7bet“ komanda (3/3) – savo žiūrovų akivaizdoje įveikė traumų išretintą Jonavos „Cbet“ (4/2) rezultatu 93:87 (27:21, 18:17, 21:25, 27:24).

Šiauliečiai geriau sužaidė pirmojo kėlinio pabaigą ir pirmavo 27:19. Antrajame ketvirtyje „Šiauliai-7bet“ toliau kontroliavo situaciją ir įgavo dviženklę persvarą (35:25), bet L. Kisieliaus ir Juano Palacioso tandemas sugrąžino svečius į rungtynes – 31:35.

Tas pats tandemas buvo svarbus jonaviškiams ir po didžiosios pertraukos, kai teko vytis varžovus (43:46), o galiausiai Jonavos ekipa užsivedė taip, kad žaidė geriausią savo ketvirtį ir po Vitalijaus Kozio, Edvino Šeškaus ir J. Palacioso geros atkarpos išsveržė į priekį 60:56.

Paskutiniame kėlinyje Donatas Sabeckis ir Jonathanas Elmore'as vėl leido „Šiauliams-7bet“ greitai susikrauti dviženklę persvarą (77:65), tačiau tai nebuvo viskas. Svečiai darsyk spurtavo, turėjo galimybę rinkti ir lengvus taškus baudomis. Kėliniui įpusėjus, ekipas skyrė tik 4 taškai – 73:77. Po svarbių baudų metimų, kuriuos pataikė Kahlilas Thomasas (78:83), liko 3 minutės, bet Giedrius Staniulis atsakė dvitaškiu.

Likus žaisti 30 sekundžių, Jacksonas Dubinskis pataikė iš toli ir privertė Antaną Sireiką prašyti pertraukėlės (85:89), bet Paulius Danusevičius baudos metimais įtvirtino pergalę savo komandai.

L. Kisielius nebaigė mačo dėl penkių pražangų.

Šiauliečiai vertėsi be traumuoto Ernesto Jonkaus ir ilgam iš rikiuotės iškritusio Armino Urbučio, Jonavos ekipai padėti negalėjo Evaldas Šaulys ir Emmanuelis Lecomte'as.

„Šiauliams-7bet“ Giedrius Staniulis pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių, Jon'as Elmore'as pridėjo 20, Donatas Sabeckis – 13, Martynas Varnas – 12 taškų.

„CBet“ komandai Laimonas Kisielius pelnė 17, Edvinas Šeškus – 16 (10 atk. kam.), Juanas Palaciosas – 15 taškų.

„Blogai žaidėme, bet laimėjome. Man niekad nepatinka, kai varžovų komandoje kažko trūksta. Būtų naudingiau, jei būtų vienas kitą geriau suprantantys žaidėjai, o žaidžiant iš derinių, kai žaidėjai ne taip pasikeičia, gaunasi negerai. Sakiau, kad nebus lengva, tačiau bet kokiu būdu laimėsime“, – sakė Antanas Sireika.

„Žaidėme kaip nauja komanda, be dviejų starto penketo žaidėjų. Mūsų užsieniečiai labai iškrenta iš žaidimo. Matosi, kad žmonės medžioja taškus – Jacksonas ir Andersonas. Aišku, mums labai trūko Lecomte'o, kuris sustato žaidimą“, – spaudos konferencijoje pridūrė Virginijus Šeškus.