Dviejuose turnyruose laimėti devyni medaliai

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Joniškiečiai su treneriu Ryčiu Keršiu – po Lietuvos graikų–romėnų imtynių vaikų taurės varžybų Tauragėje apdovanojimų.
Kovo 4 dieną Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Šiauliuose surengtame Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų U11 čempionate, kuriame iškovojo keturis medalius. Kovo 5 dieną Tauragėje surengtame Lietuvos graikų–romėnų imtynių vaikų taurės antrajame ture Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova” imtynininkams sekėsi dar geriau – pelnyti penki medaliai.

Šiauliuose Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų U11 čempionate jėgas išmėgino apie šimtą jaunųjų imtynininkų iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Raseinių, Radviliškio, Vilkaviškio, Joniškio, Druskininkų, Lazdijų, Pagėgių. Joniškiečiai, trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai, iškovojo du aukso ir du sidabro medalius. Lietuvos čempionais tapo Armandas Kulevičius (svorio kategorija iki 44 kilogramų) ir Armandas Numsėdis (svorio kategorija iki 54 kilogramų). Armandas Kulevičius laimėjo keturias imtis, o Armandas Numsėdis nugalėjo du varžovus. Adrijus Odminis (svorio kategorija iki 44 kilogramų) pasiekė tris pergales, bet imtyje dėl pirmos vietos pralaimėjo A. Kulevičiui ir iškovojo antrą vietą. Ugnius Vitkus (svorio kategorija iki 38 kilogramų) laimėjo tris imtis, bet kovoje dėl pirmos vietos pralaimėjo vilkaviškiečiui ir taip pat užėmė antrą vietą.

Tauragėje varžėsi 115 jaunųjų gimusių 2011 metais ir jaunesnų) imtynininkų iš Tauragės, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Visagino, Kuršėnų, Papilės ir Vilniaus rajono. Čia pirmas vietas pelnė joniškiečiai Erikas Norkus (svorio kategorija iki 26 kilogramų), Armandas Kulevičius (svorio kategorija iki 44 kilogramų) ir Armandas Numsėdis (svorio kategorija iki 54 kilogramų). Ugnius Vitkus (svorio kategorija iki 38 kilogramų) ir Adrijus Odminis (svorio kategorija iki 44 kilogramų) užėmė trečias vietas.