„Dubysos“ rankininkams sezonas baigėsi

rkdragunas.lt nuotr.
Šiaulių „Dubysos“ (baltai juodi) rankininkai sužaidė paskutines sezono rungtynes, kuriose 32:43 nusileido Klaipėdos „Dragūnui“.
Šeštadienį vietoje ketverių planuotų Lietuvos rankinio lygos rungtynių dėl koronaviruso įvyko tik du susitikimai. Šiauliuose Klaipėdos „Dragūnas“ užtikrintai žengė į kitą etapą įveikęs „SC Dubysos“ rankininkus rezultatu 43:32 (22:17), o atkrintamąsias kovas pradėjęs Alytaus „Varsa-Stronglasas“ namuose įveikė Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ rankininkus 36:21 (16:13).

Klaipėdiečiams šios rungtynės galėjo būti paskutinės, todėl jas užbaigti reikėjo užtikrintai ir sklandžiai. Pirmasis kėlinys būtent taip ir prasidėjo. Uostamiesčio komanda atitolo nuo aikštelės šeimininkų saugesne 4-5 įvarčių persvara ir ją išlaikė viso kėlinio metu (6:2, 10:6, 16:11). Rungtynių pabaigoje žaidimas buvo kiek banguotas, tačiau nei „Dragūnui“, nei „Dubysai“ šios persvaros nepavyko labiau pakreipti sau naudinga linkme (21:13, 22:16). Į pertrauką komandos išėjo pirmaujant Klaipėdos rankininkams 22:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo puikiomis „Dragūno“ atakų serijomis (26:18, 34:19), vartus stabiliai gynė jaunasis Klaipėdos komandos vartininkas Mantas Stankaitis. Po šio smūgio šiauliečiai atsitiesti nebeįstengė – nors ir aktyviai žaidė, priartėti arčiau nei 15 įvarčių komandai nepavyko iki paskutinių minučių. Nors rungtynių pabaigą aikštelės šeimininkai sužaidė sklandžiai, tačiau pergalei to neužteko. Rungtynes rezultatu 43:32 laimėjo Klaipėdos „Dragūnas“. Ši pergalė Klaipėdos komandai leido žengti į pusfinalį.

„Pradėjome rungtynes prastai, po to pavyko stabilizuoti žaidimą. Deja, antrąjį kėlinį pradėjome paleisdami klaipėdiečius, po to pavargome, ir jie laimėjo solidžia pergale. Sezoną užbaigėme pirmame raunde, gaila, kad kartais neparodėme geresnio žaidimo ir šis sezonas mums jau baigėsi. Kita vertus, džiaugiamės, kad jis šįkart įvyko iki pabaigos ir nebuvo nutrauktas dėl koronaviruso pandemijos. Dėkojame mus palaikiusiems ir susitiksime jau kitame sezone“, – paskutines sezono rungtynes pakomentavo Šiaulių „SC Dubysos“ žaidėjas Justas Mielenis.

„Baigėme seriją su Šiauliais tvarkingai, dvejos rungtynės – dvi pergalės, ir tai būtų pliusas. Šįkart mums nepavyko lengvesnis žaidimas, manau dėl vartininko darbo. Šiauliai irgi stengiasi kovoti, atrodo, jau turime geresnį rezultatą, o jie vis „išsikasa“ iš tos duobės, ir vėl griebiasi žaidimo. Nėra kada atsikvėpti ir tenka kovoti iki galo“, – varžovus už kovingumą pagyrė Klaipėdos „Dragūno“ žaidėjas Deividas Virbauskas.

Šiaulių „SC Dubysai“ Ugnius Ivanovas pelnė 6 įvarčius, Tomas Baliutavičius – 5, Gedvinas Jocas ir Povilas Šalna – po 4, Domantas Stripeika ir Justas Mielenis – po 2.

Klaipėdos „Dragūnui“ Lukas Juškėnas pelnė 7, Danyl Hlushak, Mykolas Lapiniauskas ir Benas Butkus – po 6, Žanas Gabrielius Virbauskas – 5, Arvydas Bučius, Deividas Virbauskas ir Tomas Drakšas – po 3, Rokas Palskys – 2, Orestas Biknius ir Gytis Šmantauskas – po 1 įvartį.