„Dubysai“ atsirevanšuoti nepavyko

rankiniolyga.lt nuotr.
Klaipėdos „Dragūnas“ ir vėl buvo pranašesnis už Šiaulių „SC Dubysą“.
Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko dvejos rungtynės. Klaipėdoje „Dragūnas“ priėmė ir įveikė Šiaulių „SC Dubysą“ rezultatu 41:29 (19:15). O Kaune „Granitas-Karys“ susigrūmė su Alytaus „Varsa-Stronglasu“. Rungtynės baigėsi alytiškių pergale – 32:30 (19:14).

Prieš pusantros savaitės pirmasis šio sezono šiauliečių ir Klaipėdos rankininkų susitikimas baigėsi pastarųjų pergale. Tačiau šįkart atsirevanšuoti šiauliečiai nebuvo pajėgūs.

Rungtynės prasidėjo „Dragūnui“ pirmaujant trapia persvara (5:3), o po kelių sėkmingų atakų komandas jau skyrė 6 įvarčiai (13:7). Tačiau šiauliečiams pavyko atotrūkį sumažinti iki 4 įvarčių ir į pertrauką komandos išėjo „Dragūnui“ pirmaujant 19:15.

Šią persvarą „Dragūnas“ išlaikė dar kelias antrojo kėlinio minutes, tačiau atotrūkis tarp komandų vėl pradėjo didėti (23:19, 26:20, 31:22). Rungtynių pabaigoje komandas jau skyrė 10 įvarčių (34:24), tačiau ir tada „Dragūnas“ nemažino tempo ir užbaigė rungtynes pergale 41:29.

„Kaip bebūtų, Klaipėda visa galva stipresnė komanda, bet vyrai kovojo, atidavė visas jėgas ir galima tik pasidžiaugti, kad kovojo iki galo, o rezultatas nesiskiria dvidešimt įvarčių ar daugiau. Šiandien buvo ne visi mūsų žaidėjai, negalėjo važiuoti Ugnius Ivanovas, kuris yra metikas. Sunku žaisti Aivarui Budriui, kuris beveik visą sezoną žaidžia su rankos trauma ir niekaip neatrandame bėdų priežasties, o paskutinėse rungtynėse su „Dragūnu“ susižeidė kirkšnį. Ir kiti žaidėjai turi traumelių. Trūko ilgesnio suolelio, kad galėtume labiau keisti žaidimą rungtynių metu. O ir Klaipėdos komanda tokia, kad jei prieš vieną žaidėją suaktyvinsi gynybą, šalia yra dar penki tokio pat lygio žaidėjai, kuriuos reikia stabdyti. Tada atsiranda rizika, kad ginant vieną žaidėją gali iššauti kitas“, – po rungtynių komentavo Šiaulių komandos treneris Arūnas Balčiūnas.

Klaipėdos „Dragūnui“ Danylo Hlushak pelnė 8, Gytis Šmantauskas – 6, Laurynas Simonavičius ir Rokas Palskys – po 5, Arvydas Bučius, Tomas Drakšas ir Benas Butkus – po 2 įvarčius.

Šiaulių „SC Dubysai“ Rokas Lesčinskas pelnė 9, Tomas Baliutavičius ir Aivaras Budrys – po 6, Domantas Stripeika – 4, Paulius Liekys – 2, Gedvinas Jocas ir Timonas Bložė – po 1 įvartį.