Be lyderės žaidusios šiaulietės triumfavo Klaipėdoje

moterulyga.lt/L. Jakštaitės nuotr.
„Douglas“ Baltijos čempionate „Šiaulių-Vilmers“ ekipa (juoda apranga)s išvykoje 91:74 nugalėjo Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkes.
Trečiąją pergalę „Douglas“ Baltijos čempionate iškovojo Šiaulių „Šiaulių-Vilmers“ (3-3) ekipa. Tomo Keršio auklėtinės išvykoje 91:74 (28:23, 23:13, 21:13, 19:25) nugalėjo Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (0-7) krepšininkes, kurios vis dar lieka be pergalių.

Dėl traumos negalėjo rungtyniauti šiauliečių lyderė Donica Cosby.

Iniciatyvą „Šiauliai-Vilmers“ perėmė antrajame kėlinyje, kuomet spurtavo 23:13 ir įgijo 15 taškų pranašumą (51:36).

Galutinai reikalus šiaulietės išsprendė po pertraukos, kuomet surengė dar vieną atkarpą 21:13 bei prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo 23 taškais (72:49).

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Katrina Trankale, kurios sąskaitoje per 28 minutes buvo 20 taškų (4/6 dvit., 4/8 trit., 0/1 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas. Ahiyona Vason pridėjo 18 taškų (5 rez. perd.), Danguolė Pupkevičiūtė – 13, Justina Oficerovaitė – 11 (11 atk. kam.)

Klaipėdos komandai Laurita Jurčiūtė per 30 minučių pelnė 28 taškus (6/9 dvit., 4/16 trit., 4/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus. Austė Jurevičiūtė pridėjo 20 taškų, Kateryna Chikaodiri Dike (5 atk. kam.) ir Gustė Drakšaitė (2/7 trit., 8 atk. kam.) – po 8.