Antrajame kėlinyje spurtavusios šiaulietės pranoko Daugpilio ekipą

Gintaro ŠIUPARIO nuotr.
Katrina Trankale pelnė 17 taškų ir jos vedami Šiaulių „Šiauliai-Vilmers“ šventė devintąją pergalę Baltijos čempionate.
Sekmadienį Šiaulių „Šiauliai-Vilmers“ išvykoje 91:79 (21:15, 25:11, 24:20, 21:33) nugalėjo Daugpilio universiteto atstoves (3-13) ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui bei devintąją pergalę iš viso Baltijos čempionate.

Po pirmojo kėlinio Šiaulių komanda turėjo trapų 6 taškų pranašumą (21:15), tačiau antrajame ketvirtyje spurtavo – laimėjo jį 25:11 ir prieš ilgąją pertrauką išsinešė 20 taškų persvarą (46:26).

Visgi ketvirtajame kėlinyje latvės mėgino vytis – Melissa Tatti susmeigė 4 tritaškius, o Isis Lane pridėjo 9 taškus, tačiau to nepakako, kad namų komanda panaikintų didžiulį deficitą.

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Donica Cosby, kurios sąskaitoje per 30 minučių buvo 13 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Katrina Trankale, per 23 minutes pelniusi 17 taškų (1/4 dvit., 5/5 trit.). Ji taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 11 naudingumo balų.

Justina Oficerovaitė ir Evelina Razgutė (6 atk. kam.) Šiaulių komandai pridėjo po 11 taškų, Ahiyona Vason – 9 (6 atk. kam.) taškus.

Daugpilio komandai I. Lane per 30 minučių pelnė 21 tašką (7/17 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių bei surinko 28 naudingumo balus.Melissa Tatti pelnė 16 taškų, Lauma Poikane – 14 (3 per. kam.).